PALF - następne mecze

Nie ma żadnych spotkań w najblizszym czasie

PALF - tabela

  MP
Postep2050
FC HC2047
Mat Roleks2044
Turbo2036
Rorets2026
Dinamo2025
Osiedle2023
Nakacudzitsu2022
Zacisze2018
10 De Luxe2014
11 Man2013

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Ankieta

Jaki uprawiasz sport?
 

Statystyki

Odsłon : 669670

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
Firma Michałowski najlepsza w turnieju piłkarskim na trawie

W ostatnim dniu sierpnia rozegrany został VII Turniej Zakładów Pracy  w Piłce Nożnej
o Puchar Burmistrza.
Do rywalizacji na Stadionie Miejskim stanęło 7 ekip reprezentujących zakłady pracy z Gminy Pniewy.
W zmaganiach o wyjście z grupy A najlepsza okazała się Firma Michałowski, przed Fair Packaking.
Rywalizację w grupie B wygrał beniaminek naszych rozgrywek PHU Roma Roman Szarata przed Postępem.
Drużyny te walczyły w fazie finałowej o miano najlepszej ekipy w rozgrywkach trawiastych,
w której najlepszą okazała się Firma Michałowski.
Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kamil Kijak (Firma Michałowski) - 11 bramek.
Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1 m Firma Michałowski
2 m PHU Roma Roman Szarata
3 m Postęp
4 m Fair Packaking
5 m Rorets I
6 m Rorets II
7 m Karl Knauer

 

Więcej…
 
GRAND PRIX POWIATU SZAMOTULSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - CZTERY PORY ROKU 2014 w Pniewach

Stowarzyszenie Biegów Ziemi Szamotulskiej zaprasza na bieg jesienny z cyklu Grand Prix Powiatu Szamotulskiego w Biegach Przełajowych, który odbędzie się w Pniewach- Księże Góry, 06.09.2014r.
Start - godz. 13.00.

Regulamin Biegów

Program minutowy zawodów

Zgłoszenie dla szkół i przedszkoli

Więcej informacji na sztronie internetowej Organizatora - http://www.szamotulywbiegu.pl/

 

 

 
Para z Drezdenka najlepsza w tegorocznym GP w Siatkówce Plażowej

8 najlepszych par w siatkówce plażowej rywalizowało 10.08.2014 w finale grand prix w Łazienkach. Wyniki niedzielnego zmagania:
1. Patryk Piechowski, Tomasz Prońko (Drezdenko)
2. Łukasz Klapczyński, Adrian Kaliszak (Kwilcz)
3. Mikołaj Matysiak, Jakub Kudliński (Chrzypsko Wielkie)
4. Kamil Mamet, Mateusz Nizio (Pniewy)
5. Piotr Pawlicki, Paweł Musiał
5. Błażej Czekała, Patryk Janasik
7. Marcin Grocholewski, Maciej Przekop
7. Włodzimierz Hoły, Mikołaj Wyrwał

Więcej…
 
Zapraszamy na IV Bieg



 
Triathlon Pniewy 2014 - wyniki

Wyniki niedzielnego triathlonu

 

 
Wakacyjne rozgrywki z OSIR`em

Zgoda rodziców

Klasyfikacja po dwóch turniejach

 

M Drużyna I II III IV Suma
1 GKS Najmansi 0 15 15 30
2 Lakers 7 10 10 27
3 Creepers 5 8 7 20
4 Jakoś 15 0 0 15
5 GKS Najmansi II 10 0 0 10
6 Czarne Kobry 5 5 0 10
7 Czarne Smerfy 8 0 0 8
8 UKS Pniewiak 0 0 8 8
9 Byle nie do zera 0 7 0 7
Za nami faza eliminacyjna rozgrywek w siatkówce plażowej. W finale 10.08.2014r zmierzy się 8 najlepszych par. Początek godz. 15.00

Regulamin / zgłoszenie /zgoda rodziców

Klasyfikacja GP

 

 

 
IV Mistrzostwa LA Szkół Podstawowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z UKS Pniewiak Pniewy byli organizatorami tegorocznych Mistrzostw Szkół Podstawowych w LA.
Do rywalizacji stanęły zawodniczki i zawodnicy reprezentujący SP Pniewy, SP Chełmno oraz SP Posadowo.

Więcej…
 
Streetball na Orliku

Swe rozgrywki na pniewskim Orliku rozpoczęli amatorzy streetballa.
W 3-Majowe popołudnie wystartowało 7 ekip.
Klasyfikacja pierwszego turnieju:
1. Jakoś
2. GKS Najmansi
3. Saskłacz Team
4. Creepers
5. Black Devils
6. Black Team
7. Byle nie do zera

 
Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce o Puchar Burmistrza

W najbliższą niedzielę rozegrany zostanie turniej siatkarski reprezentacji zakładów pracy z Gminy Pniewy.
W szranki rywalizacji zgłosiły się ekipy Postępu, Roretsu, Urzędu Miejskiego, Karl Knauer.
W związku z tym,że w kategorii kobiet, chęć udziału wyraziła tylko ekipa Postępu, rywalizacja w w tej kategorii nie odbędzie się.

Turniej zakładów pracy w siatkówce - 23.03.2014r. godz. 13.00

Regulamin (K+M)

Zgłoszenie drużyny kobiet

Zgłoszenie drużyny mężczyzn

 

 
VII Wielobój Rekreacyjny Klas I-III w hali OSiR`u

Po raz siódmy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach wraz ze Szkołą Podstawową w Pniewach był organizatorem spartakiady uczniów klas I-III.
W szranki rywalizacji stanęły 2 reprezentacjie gospodarzy, SP Chełmno, SP Nojewo oraz zaporszona SP Posadowo.
Z 7 konkurencjami najlepiej uporali się młodzi sportowcy z Pniew (pierwsza drużyna). Kolejne miejsca zajęły: 2 SP Pniewy II, 3 SP Posadowo, 4 SP Chełmno, 5 SP Nojewo
.

Więcej…
 


Strona 1 z 10

you are here: Home