PALF - następne mecze

Nie ma żadnych spotkań w najblizszym czasie

PALF - tabela 2014/15

  MP
SCA Spacerowa1847
FC HC1841
Nakacudzitsu1833
Frankosoft1830
BUSZEWO1828
Red Dragons U161821
Turbodymomeni1821
Geo Team1818
De Luxe1815
10 Drink Team186

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyki

Odsłon : 837874

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
6 turniej GP w tenisie stołowym

W  22 marca odbył się VI turniej z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym.
Wyniki:
1m. Wojciech Stachowiak
2m. Marian Kotlarz
3m. Robert Jasiński
4m. Henryk Lisiński
5m. Kamil Mamet
6m. Mateusz Bertchold
7m. Artur Parzybut
W klasyfikacji generalnej prowadzi Marian Kotlarz, za nim plasuje się Henryk Lisiński i Sebastian Jankowski.
VII GP odbędzie 12 kwietnia (niedziela) o godz. 16.30

Więcej…
 
SCA Mistrzem PALF w sezonie 2014/2015

Zwycięstwem 9:5 nad Frankosoftem, SCA Spacerowa przypieczętowała zdobycie tytułu mistrzowskiego w X Edycji Pniewskiej Amatorskiej Lidze Futsalu w sezonie 2014/2015. W 18 kolejkach "Spacerowicze" zanotowali tylko jedną porażkę i dwa remisy.

Wyniki XVIII kolejki

 

Nakacudzitsu Buszewo 4 : 3 (1 : 2)
Geo Team Drink Team 3 : 2 (2 : 1)
De Lux Red DragonsU16 0 : 7 (0 : 1)
FC HC Turbodymomeni 5 : 0 (3 : 0)
SCA Spacerowa Frankosoft 9 : 5 (4 : 1)

 

Więcej…
 
Niedzielne rozgrywki

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka PALF w sezonie 2014/2015.
Wychodząc naprzeciw prośbom kapitanów drużyn, mecze rozpoczną się o godz. 12.00, by umożliwić zawodnikom obejrzenie meczu Lech - Legia.
Pauzy za żółte kartki:
Bartosz Galas (SCA Spacerowa)
Kamil Skrzypczak ( Geo Team)

Zakończenie rozgrywek nastąpi w przerwie meczu Red Dragons Pniewy-Gwiazda Ruda Śląska 28.03.2015r.

 

 
Wyniki XVII kolejki PALF

Wyniki XVII kolejki

 

Buszewo - SCA Spacerowa 2 : 7 (2 : 4)
Frankosoft - FC HC 0 : 6 (0 : 1)
Turbodymomeni - De Luxe 1 : 2 (1 : 1)
Red Dragons U16 - - Geo Team 1 : 1 (1 : 1)
Drink Team - Nakacudzitsu 1 : 7 (0 : 5)

Więcej…
 
XVI kolejka PALF

Remisem 3:3 z FC-HC, SCA Spacerowa zapewniła sobie praktycznie tytuł mistrzowski w PALF w sezonie 2014/2015.
Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek SCA ma przewagę 6 punktów nad wiceliderem  i zdecydowanie korzystniejszy bilans spotkań.

Wyniki XVI kolejki PALF

Drink Team BUSZEWO 3 8
NAKACUDZITSU RED DRAGONS U16 1 1
GEO TEAM TURBODYMOMENI 3 3
DE LUXE FRANKOSOFT 1 6
FC HC SCA SPACEROWA 3
3

 

Więcej…
 
Pod siatką o puchar burmistrza

Wyniki spotkań:
Postęp - Urząd Miejski 3:1 (25:18;25:11;23:25;25:19)
Karl Knauer - Postęp   2:3 (29:27;25:17;21:25;19:25;9:15)
Karl Knauer - Urząd Miejski 3:0 (25:14;25:19;25:21)

Im   Postęp
IIm  Karl Knauer
IIIm Urząd Miejski

 

Więcej…
 
Pniewy w biegu - 2015


Wszystkich zainteresowanych aktywnością  ruchową w Pniewach na poziomie mniej lub bardziej zaawansowanym, zapraszamy do śledzenia portali poświęconych konkretnym imprezom.
Informacje na temat zawodów biegowych, organizowanych, bądź współorganizowanych przez OSIR Pniewy, znajdują się na stronie www.osirpniewy.pl  w zakładce Pniewy w biegu
Pierwszą imprezą, którą współorganizujemy z pniewskimi Urszulankami, jest  Urszulańska 5 - bieg na dystansie 5km, na który zapraszamy 6 kwietnia 2015r - Poniedziałek Wielkanocny o godz. 14.00 do Centrum Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa w Pniewach.
Kolejną będzie II Pniewy Triathlon- 28.06.2015r, a zamknięciem sezonu biegowego w Pniewach  V  Papieska "10".

 
XVI kolejka PALF-niedziela 08.03.2015

W związku z awarią systemu i serwera, nie publikowaliśmy na bieżąco wyników PALF. Od wczoraj aplikacja zarządzająca terminarzem PALF działa porawnie.

Przed XV kolejką PALF Organizator mylnie podał informację o ilości żółtych kartek Paweła Jackowskiego (FC-HC) i pauzie w kolejnym meczu. Zawodnik ten ma na swym koncie 1 kartkę (22.02.). Udział jego w spotkaniu z Buszewem był uprawniony,a wynik nie ulega weryfikacji (protokoły są do wglądu przez zainteresowanych).

Pauzy za kartki w kolejnym swoim spotkaniu:

Mateusz Grudziński (Geo Team - ż.k.)
Jacek Baran (Turbo - ż.k.)
Michał Szofer (FC-HC - ż.k.)
Michał Światłowski (Buszewo - cz.k.)

Pauza 3 kolejnych spotkań:
Łukasz Kowalczuk (Buszewo - cz.k. - art.XV,par.22,pkt.4,lit.a Regulaminu rozgrywek)

 
II miejsce reprezentacji Gminy Pniewy w szachach

Zawodnicy UKS GCK SZACH Sękowo  reprezentowali dzisiaj swoje gminy-Duszniki i Pniewy w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Szachach
o "Złotą Wieżę".

Więcej…
 
Ponownie Postęp najlepszy w X Turnieju Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza

W minioną sobotę rozegrany został X Turniej Zaklądów Pracy o Puchar Burmistrza w Futsalu. Podobnie jak w ubiegłym roku bezkonkurencyjny okazał się Postęp sp. z o.o.
Królem strzelców w jubileuszowym turnieju został Norbert Szymczak.

Wyniki wszystkich spotkań ora klasyfikacja turnieju

Lp Spotkanie Wynik
1 A V K Roma 2 : 1
2 Postęp Karl Knauer 2 : 0
3 Postęp Fair Packaging 4 : 0
4 Karl Knauer Roma 1 : 0
5 A V K Postęp 0 : 1
6 Karl Knauer Fair Packaging 4 : 1
7 A V K Karl Knauer 0 : 1
8 Fair Packaging Roma 0 : 6
9 A V K Fair Packaging 1 : 0
10 Postęp Roma 4 : 0
M-ce Drużyna
1. Postęp 12 pkt.
2. Karl Knauer 9 pkt.
3. A V K 6 pkt.
4. Roma 3 pkt.
5. Fair Packaging 0 pkt.

 

Więcej…
 


Strona 1 z 16

you are here: Home