PALF - następne mecze

Nie ma żadnych spotkań w najblizszym czasie

PALF - tabela 2014/15

  MP
SCA Spacerowa1847
FC HC1841
Nakacudzitsu1833
Frankosoft1830
BUSZEWO1828
Red Dragons U161821
Turbodymomeni1821
Geo Team1818
De Luxe1815
10 Drink Team186

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyki

Odsłon : 853658

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
Odjechane trasy

 
Kolejne Grand Prix w tenisie stołowym


W  12 kwietnia odbył się VII turniej z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym.

Wyniki:
w kat. open mężczyzn
1m. Marian Kotlarz
2m. Szymon Poturnicki
3m. Sebastian Jankowiak
4m. Sławomir Straśko
5m. Sebastian Różański
6m. Tomasz Kolanoś

klasyfikacja GP
1m. Marian Kotlarz      136 pkt.
2m. Henryk Lisińki       78 pkt.
3m. Sebastian Jankowiak  72 pkt.
4m. Szymon Poturnicki    50 pkt.
5m. Wojciech Stachowiak  40 pkt.
6m. Robert Jasiński      40 pkt.
7m. Sławomir Straśko     34 pkt.
8m. Tomasz Kolanoś       34 pkt.

Zakończeni GP odbędzie się 10 maja (niedziela) o godz. 16.30







 
Mistrzostwo Powiatu dla reprezentacji Pniew


Reprezantacje Gminy Pniewy zajęły I miejsce w Piłce Koszykowej Mężczyzn i II miejsce w Piłce Koszykowej Kobiet w Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego.
Zawody odbyły się w dniu 12 kwietnia 2015 w Szamotułach.
Zespół kobiet wystapił w składzie:
Róża Kwiatkowska
Sara Bosy
Wiktoria Słupska
Wiktoria Gomułka
Angelika Neweta
Alicja Kalemba
Zespół mężczyzn wystapił w składzie:
Łukasz Szofer
Bartosz Witczak
Kamil Mamet
Daniel Major
Mateusz Nizio
Jakub Budych
Rafał Roj
Marcin Przybył

 
Wyniki I Urszulańskiej 5

Wyniki biegów

1 km - WYNIKI

200m -
WYNIKI


2 km -
WYNIKI


5km -
WYNIKI


nordic walking -
WYNIKI

 
Wielkanoc 2015

 

 
Urszulańska 5 już niebawem

Program minutowy zawodów

13.00-13.45 - Wdawanie pakietów startowych
14.00 - Otwarcie I Biegu 
14.10 - Start Biegu Przedszkolaka
14.15 - Start szkół podstawowych i gimnazjum
14.30 - Start Ki M do biegu na 5km
14.35 - Start nordic walking
15.30 - Zakończenie I biegu i dekoracja zwycięzców

Strefa przedszkolaka
Na terenie Centrum Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa, w trakcie wszystkich biegów ,
czynna będzie Strefa Przedszkolaka z fachową opieką, którą zapewniają Organizatorzy.
Jeżeli pogoda pozwoli, Organizatorzy zapewniają dmuchańce.

Lokalizacja parkingów:
Parking przy wjeździe głównym do Centrum Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa
Parking na terenie Centrum Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa - wjazd pierwszą bramą od strony Pniew
Wjazd na oba parkingi możliwy będzie do godz. 13.30

Zgoda rodziców na start nieletnich

 

 
6 turniej GP w tenisie stołowym

W  22 marca odbył się VI turniej z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym.
Wyniki:
1m. Wojciech Stachowiak
2m. Marian Kotlarz
3m. Robert Jasiński
4m. Henryk Lisiński
5m. Kamil Mamet
6m. Mateusz Bertchold
7m. Artur Parzybut
W klasyfikacji generalnej prowadzi Marian Kotlarz, za nim plasuje się Henryk Lisiński i Sebastian Jankowski.
VII GP odbędzie 12 kwietnia (niedziela) o godz. 16.30

Więcej…
 
SCA Mistrzem PALF w sezonie 2014/2015

Zwycięstwem 9:5 nad Frankosoftem, SCA Spacerowa przypieczętowała zdobycie tytułu mistrzowskiego w X Edycji Pniewskiej Amatorskiej Lidze Futsalu w sezonie 2014/2015. W 18 kolejkach "Spacerowicze" zanotowali tylko jedną porażkę i dwa remisy.

Wyniki XVIII kolejki

 

Nakacudzitsu Buszewo 4 : 3 (1 : 2)
Geo Team Drink Team 3 : 2 (2 : 1)
De Lux Red DragonsU16 0 : 7 (0 : 1)
FC HC Turbodymomeni 5 : 0 (3 : 0)
SCA Spacerowa Frankosoft 9 : 5 (4 : 1)

 

Więcej…
 
Niedzielne rozgrywki

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka PALF w sezonie 2014/2015.
Wychodząc naprzeciw prośbom kapitanów drużyn, mecze rozpoczną się o godz. 12.00, by umożliwić zawodnikom obejrzenie meczu Lech - Legia.
Pauzy za żółte kartki:
Bartosz Galas (SCA Spacerowa)
Kamil Skrzypczak ( Geo Team)

Zakończenie rozgrywek nastąpi w przerwie meczu Red Dragons Pniewy-Gwiazda Ruda Śląska 28.03.2015r.

 

 
Wyniki XVII kolejki PALF

Wyniki XVII kolejki

 

Buszewo - SCA Spacerowa 2 : 7 (2 : 4)
Frankosoft - FC HC 0 : 6 (0 : 1)
Turbodymomeni - De Luxe 1 : 2 (1 : 1)
Red Dragons U16 - - Geo Team 1 : 1 (1 : 1)
Drink Team - Nakacudzitsu 1 : 7 (0 : 5)

Więcej…
 


Strona 1 z 17

you are here: Home