2 marca 2011

Turbo mistrzem PALF w sezonie 2010/2011

I wszystko jasne. Po XIV kolejkach drużyna Turbo utrzymała pozycję lidera. Pierwsza połowa zapowiadała sensację. IW MET po 12 minutach prowadził 2:1, a wynik odzwierciedlał przewagę nad Turbo. Przebudzenie nastąpiło w drugiej połowie i w konsekwencji wygrana Turbodymomenów 5:2.
Bliscy sprawienia niespodzianki i zabrania ekipie Osiedla Benefit trzeciego miejsca była drużyna NO Name, która prowadziła w pierwszej połowie 2:1. Właściwy rytm Osiedlowcy złapali w druiej odsłonie, wygrywając w efekcie 5:2, broniąc tym samym miejsce na „pudle”.
Na uwagę zasługuje także wysoka wygrana Firmy Malak, która pokonała Pakę 7:0.
Wyniki ostatniej kolejki:

Kolejka XIV
Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
01.04.2011 18.00 TURBO IW-MET 5:2(1:2)
01.04.2011 18.50 DELUXE TEAM KANCELARIA 2:8(0:4)
01.04.2011 19.40 NO NAME OSIEDLE 2:5(2:1)
01.04.2011 20.30 FIRMA MALAK PAKA 7:0(0:0)

Oficjalne zakończenie i podsumowanie ligi nastąpi w niedzielę – 03.04.2011r o godz.14.00
Ceremonię zakończenia uświetni mecz zwycięzców i reprezentantów ligi z Akademią FC Pniewy.