5 września 2021

Urszulańskie bieganie w Dąbrowie

Urszulańskie bieganie w Dąbrowie

.

VII Bieg św Urszuli przeszedł do historii.Niewątpliwie wątpliwą atrakcją były szerszenie,ale szczęśliwie wszystko dobrze się skończyło.
Zawsze potrzeba nadziei, wiec i my mamy nadzieję, że w przyszłym roku wrócimy do źródeł – do Poniedziałkowego biegania.
W tym roku w kat.OPEN na podium stawali:

10 km kobiet
1. Urszula Woźniak   – Koszanowo 0:47:41 0:47:42
2. Monika Jeziorecka-Borucka  –  Podrzewie 0:53:48 0:53:49
3. Marzena Degórska  –  Pniewy 0:53:59 0:54:03  
10 km
mężczyzn
1. Przemysław Fornalik – Lwówek 0:36:44 0:36:45
2.  Maciej Soloch  – Wronki 0:37:24 0:37:24
3.  Adrian Szukała M30-39 Wroniecki Klub Biegacza Wronki 0:40:53 0:40:58

5 km
kobiet
1.Magdalena Olszowska-Hoły – Pniewy 0:22:25 0:22:26
2. Anna Jeziółkowska – Gira Się Kręci/Aktywnie w Pniewach Pniewy 0:25:10 0:25:12
3. Adrianna Marszałkiewicz – Chmielinko 0:25:52 0:25:55
5 km mężczyzn
1.Tomasz Ostajewski – Rozbiegany Lwówek LwÓwek 0:18:30 0:18:30
2. Maciej Rybarczyk – Szamotuły 0:18:36 0:18:37
3. Jarosław Piątek – Biegacze Józefa Noji Drawski Młyn 0:18:52 0:18:53

Nordic walking mężczyzn -5km
1.Rafał Woźnica Biegacze Józefa Noji Drawsko 0:33:21 0:33:21
2.Sebastian Grobelny TEAM BEROTU Lwówek 0:35:35 0:35:37
5.Jan Wala Nordic Walking Lubasz 0:39:02 0:39:03
Nordic walking kobiet -5km
1.Alicja Sowińska Nordic Walking Lubasz -0:35:50 0:35:50
2. Katarzyna Grupińska Nordic Walking Lubasz – 0:36:13 0:36:13
3. Renata Krugiolka Aktywnie w Pniewach  0:40:35 0:40:35

Dogtrekking mężczyzn -5km
1.Adam Szmyt Łężeczki 0:35:45 0:35:46
2.Krzysztof Jena TEAM POSTĘP PNIEWY  0:36:03 0:36:05
Dogtrekking kobiet -6km
1. Magdalena Piątyszek Burpee Team Sieniawa 0:43:53 0:43:54
2. Alina Lewandowicz – Odważna Kicin 1:22:47 1:22:49

Przedszkole – dziewczynki -200m
1.Julia Lewandowska Sieraków 0:00:48
2. Marianna Żołędziowska Lwówek 0:00:49
3. Hanna Juskowiak Przedszkole 142 Poznań 0:00:51
Przedszkole – chłopcy -200m
1.Jan Teclaw Otorowo 0:00:43
2. Maksymilian Polaczek UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:00:44
3. Alan Pawlak Lwówek 0:00:44

Klasy I-III dziewczynki -200m
1. Joanna Kubiak Otorowo 0:00:36
2. Malwina Chamczyk Pniewy 0:00:39
3. Maja Szofer Międzychód 0:00:40
Klasy I-III chłopcy -200m
SP klasy I-III (200m) chłopcy
1.Piotr Smura Lwówek 0:00:38
2.Wojciech Cegliński Pniewy 0:00:39
3.Jan Maćkowiak Lubocześnica 0:00:41

Szkoły podstawowe – VI-VI dziewczęta -1000m
1.Emilia Kubiak Otorowo 0:05:25 0:05:25
2.Aleksandra Kaczmarek Pniewy 0:05:37 0:05:37
3.Dominika Kubiak Otorowo 0:05:41 0:05:41
Szkoły podstawowe – VI-VI chłopcy -1000m
1.Wojciech Kaczmarek Pniewy 0:05:11 0:05:11 1.
3.Szymon Zieliński Pniewy 0:05:33 0:05:33 2.
3.Mateusz Górny Pniewy 0:05:51 0:05:51 3

Szkoły podstawowe – klasy VII-VIII dziewczyny -2000m
1.Ania Piątek Drawski Młyn 0:10:46 0:10:47
2.Gabriela Winiaszewska Pniewy 0:11:01 0:11:01
3.Maja Chamczyk Pniewy 0:14:04 0:14:05
4.Oliwia Piechota Pniewy 0:14:27 0:14:28
Szkoły podstawowe – klasy VII-VIII dziewczyny -2000m
1.Wojciech Kaczmarek Pniewy 0:05:11 0:05:11
2.Szymon Zieliński Pniewy 0:05:33 0:05:33
3.Mateusz Górny Pniewy 0:05:51 0:05:51

Wyniki VII Biegu Św.Urszuli