Tabela Ligi 2017/2018

Drużyna
Bramki Punkty
1 Buszewo 131 - 25 52
2 Lubocześnica 130 - 35 49
3 Koninek I 137 - 46 47
4 Zajączkowo 99 - 66 39
5 Zamorze 112 - 50 37
6 Chełmno 72 - 66 30
7 Koninek II 58 - 71 24
8 Konin 65 - 133 15
9 Dębina 30 - 107 9
10 Turowo 48 - 137 8
11 Nojewo 44 - 190 7

Najbliższe mecze Ligi

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

Statystyki

Odsłon : 2975002

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
IV Mistrzostwa LA Szkół Podstawowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z UKS Pniewiak Pniewy byli organizatorami tegorocznych Mistrzostw Szkół Podstawowych w LA.
Do rywalizacji stanęły zawodniczki i zawodnicy reprezentujący SP Pniewy, SP Chełmno oraz SP Posadowo.

Więcej…
 
Streetball na Orliku

Swe rozgrywki na pniewskim Orliku rozpoczęli amatorzy streetballa.
W 3-Majowe popołudnie wystartowało 7 ekip.
Klasyfikacja pierwszego turnieju:
1. Jakoś
2. GKS Najmansi
3. Saskłacz Team
4. Creepers
5. Black Devils
6. Black Team
7. Byle nie do zera

 
Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce o Puchar Burmistrza

W najbliższą niedzielę rozegrany zostanie turniej siatkarski reprezentacji zakładów pracy z Gminy Pniewy.
W szranki rywalizacji zgłosiły się ekipy Postępu, Roretsu, Urzędu Miejskiego, Karl Knauer.
W związku z tym,że w kategorii kobiet, chęć udziału wyraziła tylko ekipa Postępu, rywalizacja w w tej kategorii nie odbędzie się.

Turniej zakładów pracy w siatkówce - 23.03.2014r. godz. 13.00

Regulamin (K+M)

Zgłoszenie drużyny kobiet

Zgłoszenie drużyny mężczyzn

 

 
VII Wielobój Rekreacyjny Klas I-III w hali OSiR`u

Po raz siódmy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach wraz ze Szkołą Podstawową w Pniewach był organizatorem spartakiady uczniów klas I-III.
W szranki rywalizacji stanęły 2 reprezentacjie gospodarzy, SP Chełmno, SP Nojewo oraz zaporszona SP Posadowo.
Z 7 konkurencjami najlepiej uporali się młodzi sportowcy z Pniew (pierwsza drużyna). Kolejne miejsca zajęły: 2 SP Pniewy II, 3 SP Posadowo, 4 SP Chełmno, 5 SP Nojewo
.

Więcej…
 
Srebni 50-latkowie

W rozegranym w minioną sobotę w hali pniewskiego OSiR`u turnieju old boy`s +50 w futsalu, pniewska Wataha zajęła drugie miejsce, przegrywając tytuł mistrzowski gorszym bilansem bramek.
Na pierwszym stopniiu podium stanęła drużyna z Kołaczkowa, trzecie miejsce przypadło oldboyom z Szamotuł.

Dodać należy,że w rozgrywanych cyklicznie turniejach halowych i na Orliku, pniewscy "pięćdziesiątlatkowie" plasują się zawsze w czołówce tabeli.


Więcej…
 
Buszewo po raz piąty mistrzem

 

IX kolejka 16.03.2014 wyniki


Zamorze - Chełmno 5:0 walkower
Psarskie - Chełminko 5:5 (2:2)
Kikowo - Konin
3:3 (1:0)
Lubocześnica - Buszewko 10:0 (5:0)
Buszewo - Turowo
9:1 (9:0)

 

 

Więcej…
 
Piątkowa kolejka PALF

Mimo przegranej z FC HC 1:3, Postęp zapewnił sobie praktycznie tytuł mistrzowski, bowiem w pierwszym spotkaniu padł wynik 4:1 dla lidera PALF. Oczywiście Postęp może przypieczętować wygraną w sezonie 2013/2014 PALF,wygrywając swoje spotkanie w ostatniej kolejce z Roretsem.
Wyniki piątkowych meczy:
Dinamo Futsal Pniewy-Mat-Roleks 0:5 (walkower)
Man Związek Zawodowy-Nakacudzitsu 6:4 (4:1)
De Luxe - Restauracja Zacisze 2:6 (0:2)
FC-HC - Postęp 3:1 (0:1)
Rorets - Osiedle Benefit 2:4 (2:2)


 
Za nami XX kolejka PALF i VIII kolejka ligi sołeckiej

Rozgrywki Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu wchodzą w decydującą fazę. Do końca tegorocznej edycji pozostały 2 kolejki.
Wyniki XX kolejki:

Nakacudzitsu - Dinamo Futsal Pniewy 3:4(1:1)
Mat Roleks - Turbo Dymomeni 9:8 (3:4)
Man Związek Zaw.-De Luxe 7:2(4:1)
Restauracja Zacisze-Rorets 1:9(0:2)
FC - HC - Osiedle Benefit 4:2 (0:1)
Zaległe mecze PALF rozegrane w niedzielę 09.03.br przed VIII kolejką Ligi Sołeckiej zakończyły się następującymi wynikami:
19 kolejka - Dinamo Futsal Pniewy - Turbo  1:3
( 0:1)
14 kolejka - Osiedle Benefit - Restauracja Zacisze  8:5 ( 4:1)

Wyniki VIII kolejki ligi sołeckiej:

Konin - Chełmno    5 : 0    walkower
Chełminko - Kikowo 2 : 3   (1:3)
Zamorze - Buszewko   1 : 4 (1:2)
Lubocześnica - Turowo  4 : 0 (0:0)
Buszewo - Psarskie      5 : 2(2:1)

Tabela ligi sołeckiej

Więcej…
 
O złotą wieżę we Wronkach

W minioną niedzielę reprezentanci Gminy Pniewy walczyli we Wronkach w Mistrzostwach Powiatu w Szachach o Złotą Wieżę.
Ekipa naszej gminy reprezentowana była przez Tomasza Fligera, Cezarego Fligera, Emilię Kurowską, Oskara Kurowskiego.
W indywidualnych mistrzostwach w warcabach Pniewy reprezentował inny rodzinny duet - Piotr i Sebastian Napierała.
Drużyna szachistów uplasowała się ostatecznie na IV miejscu. Najwyższe podium przypadło ekipie z Wronek, drugie Dusznikom, trzecie miejsce zajęła reprezentacja Obrzycka.
W indywidulanym turnieju warcabowym Sebastian Napierała został wyróżniony jako najmłodszy zawodnik zawodów.

 

Więcej…
 
Postęp mistrzem ?

Postęp, remisując 5:5 z Mat-Roleksem, na 3 kolejki przed zakończeniem PALF praktycznie zapewnił sobie tytuł mistrzowski.Zagrozić liderowi może już tylko FC-HC.
Wyniki wszystkich spotkań XIX kolejki:
1) Restauracja Zacisze  -  FC HC  2:4  (1:1)
Łukasz Kowalczuk - 1
Patryk Wyrębski - 1 
FC-HC
Paweł Jackowski - 1
BŁażej Waśkowiak - 2
Grzegorz Kolanoś 1

2) DE LUXE  -  NAKACUDZITSU   5:4 (2:2)
Maciej Frajtag - 2
Krystian Urbaniak - 2
Rafał Rackowiak - 1
NAKACUDZITSU
Daniel Hajdukiewicz - 1
Oskar Głuchy - 1
Mateusz Grudziński - 1
Jakub Stachowiak - 1

3) POSTĘP  -  MAT ROLEKS   5:5 (4:1)
Krzysztof Galas - 2
Rafał Zwierzchowski - 1
Wojciech Michalak - 1
Radosław Galas - 1
MAT ROLEKS
Arkadiusz Jopek - 2
Szymon Talarowski - 1
Hojan Mariusz - 2

4) RORETS  -  MAN   3:1 (1:1)
Bartosz Światłowski - 3

MAN 
Maciej Walkowiak - 1

 

Więcej…
 


Strona 30 z 39

you are here: Home