Tabela PALF 2016/17

Drużyna
Bramki Punkty
1 Błaszyk Team 115 - 36 30
2 SCA Spacerowa 67 - 48 19
3 Brudna Robota 39 - 55 14
4 FC - HC 36 - 69 12
5 Frankosoft 46 - 52 10
6 Sokół Pniewy U-19 26 - 69 3

Najbliższe mecze PALF

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Statystyki

Odsłon : 2186063

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

 
Buszewo potwierdza swoją dominację w rozgrywkach sołeckich

10 kwietnia w hali OSiRu rozegrano Wiosenny Turniej Drużyn Sołeckich w Futsalu.
W turnieju brało udział 6 zespołów.

Więcej…
 
Turniej drużyn sołeckich

 
Oficjalne zakończenie PALF w sezonie 2015/2016

W przerwie meczu ekstraklasy futsalu Red Dragons Pniewy- Red Devils Chojnice podsumowano rozgrywki XI Edycji PALF w sezonie 2015/2016, organizowanych przez OSIR Pniewy.
Nagrody wręczył BUrmistrz Gminy Pniewy - Jarosław Przewoźny.

Wyniki wszystkich spotkań

 
Wyniki II Biegu Św.Urszuli - Pniewy 2016r

foto: Pniewy24.pl
Oficjalne wyniki II Biegu Św Urszuli - Pniewy - 2016:

przedszkole

szkoły podstawowe

gimnazjum

nordic wolking

dogtrekking

5 km

10 km

zwycięzcy w kategoriach wiekowych

zwycięzcy OPEN

 

 
Wielkanoc 2016

GODZINY OTWARCIA HALI, SIŁOWNI i ORLIKA
25.03. - obiekty czynne w godz.: 7.00 - 20.00.

26.03. - 28.03. obiekty nieczynne 

 
II Bieg Św Urszuli - 28.03.2016r Centrum Edukacjji Przyrodniczej Dąbrowa / Pniewy

Program minutowy II Biegu:
12.30 - Otwarcie biura zawodów
13.40 - Zbiórka uczestników Dogtrekking (badanie weterynaryjne) 
14.00 - Otwarcie II Biegu Św Urszuli
14.05 - Start zawodników Dogtrekking
14.10 - Start Biegu Przedszkolaka
14.20 - Start szkół podstawowych i gimnazjum
14.40 - Start K i M do biegu na 5km i 10km
14.45 - Start nordic walking
16.15 - Zakończenie II biegu i dekoracja zwycięzców
Parkingi na terenie Centrum Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa czynne będą do 13.45 przed zawodami.
Opuścić je będzie można po biegu.

 
Ostatnia kolejka PALF w sezonie 2015/2016

Końcówka XI Edycji PALF przjedzie do historii za sprawą nieodbytych meczy.
Po wykluczeniu Armii Szeryfa, w ostatniej kolejce ligi nie zostały rozegrane dwa spotkania. Brudna Robota oddała mecz walkowerem Red Dragons U16, a ci z kolei nie wystąpili przeciwko Nakacudzitsu.
W efekcie w 18 kolejce spotkały sie 4 drużyny, które wcześniej wywalczyły sobie odpowiednie miejsca w tabeli.
Komplet wynikiów 18 kolejki:
Red Dragons U16 - Brudna Robota 5:0
FC HC - Turbo  6:3
Frankosoft - Osiedle  8:1
Red Dragons U16 - Nakacudzitsu 0:5
Armia Szeryfa - SCA Spacerowa 0:5

Więcej…
 
Grad bramek w XVII kolejce PALF

 

XVII kolejka PALF w sezonie 2015/2016 przejdzie zapewne do historii, a to za sprawą bardziej koszykarskiego niż futsalowego wyniku, jaki padł w spotkaniu między Nakacudzitsu a Brudną Robotą.
Ekipa Nakacudzitsu rozgromiła przeciwnika 33:1.
Swoje mecze wygrała SCA Spacerowa,przypieczętowując zdobycie po raz kolejny tytułu mistrzowskiego oraz FC-HC, która zapewniło sobie drugie miejsce na podium.
W ostatniej kolejce rozstrzygnie się kwestia 3 miejsca, do któego pretendnuje Frankosoft i Red Dragons,które ma zaległy mecz z Brudną Robotą.
Po raz drugi ekipa Armii Szeryfa nie powiadomiła o nie przystąpieniu do meczu i tym samym została wykluczona z rozgrywek organizowanych i współorganizowanych przez OSIR Pniewy. Drużynie SCA w ostatnim meczu przyznany zostanie walkower.
Wyniki XVII kolejki:
Nakacudzitsu - Brudna Robota 33:1 (14:1)
Turbo - Red Dragons U16 6:4 (2:1)
SCA Spacerowa - Osiedle 4:2 (1:0)
FC HC - Armia Szeryfa 5:0 walkower

 

Więcej…
 
Podsumowanie XVI kolejki PALF

W niedzielę rozegrana została 16 kolejka PALF. Nie zawodzili faworyci swoich spotkań. Z trybun zmaganiaiom na parkiecie przyglądała się,pauzująca w tej kolejce, ekipa SCA-lidera tegorocznych rozgrywek. Nie zdołała się zebrać Armia Szeryfa, która   mecz z Red Dragons oddała walkowerem.
Wyniki 16 kolejki:
Brudna Robota - Frankosoft 2:8 (1:3)
FC HC - OSIEDLE 7:1 (1:1)
Red Dragons U16 - Armia Szeryfa 5:0 walkower
Nakacudzitsu - Turbo 4:0 (2:0).

Więcej…
 


Strona 9 z 31

you are here: Home