Tabela PALF 2016/17

Drużyna
Bramki Punkty
1 Błaszyk Team 115 - 36 30
2 SCA Spacerowa 67 - 48 19
3 Brudna Robota 39 - 55 14
4 FC - HC 36 - 69 12
5 Frankosoft 46 - 52 10
6 Sokół Pniewy U-19 26 - 69 3

Najbliższe mecze PALF

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statystyki

Odsłon : 2186055

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
SCA coraz bliżej tytułu mistrzowskiego.

Wyniki 15 kolejki
Brudna Robota-Turbo 4:4(1:2)
Armia Szeryfa-Nakacudzitsu 1:5(0:2)
Red Dragons U16-Osiedle 4:1(2:0)
Frankosoft - SCA Spacerowa 2:4(1:3)

XVI kolejka PALF rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę. Lieder - SCA pauzuje  w niej. Biorąc pod uwagę przewagę punktową nad drugim FC-HC, może ze spokojem przyglądać się rywalizacji.
Zgodnie z regulaminem, do końca tegorocznych rozgrywek nie wystąpią Sz. Skrzypczak i K. Skrzypczak -ukarani czerwonymi kartkami za wybitnie niesportowe zachowanie.

 

Więcej…
 
Buszewo ponownie mistrzem ligi sołeckiej

Po rocznej przerwie ekipa sołectwa Buszewo została ponwonie mistrzem ligi sołeckiej w sezonie 2015/2016.
Wyniki ostatniej kolejki:

Konin - Zajączkowo 4 : 14 ( 1 :7)
Dębina - Chełmno 3 : 0 (3:0)
Buszewo - Zamorze 1 : 4 (0:1)
Rudka - Lubocześnica 1 : 5 (1:4)

Więcej…
 
Dwucyfrowe wyniki SCA i Nakacudzitsu w XIV kolejce PALF

Wyniki 14 kolejki PALF:

SCA Spacerowa - Brudna Robota 10:1 (5:0)
FC HC - Frankosoft 4:3 (3:1)
Nakacudzitsu - Osiedle 13:2 (5:1)
Turbo - Armia Szeryfa 2:5 (2:2)

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko konserwatora

Dyrektor Ośrodka Sportu Rekreacji w Pniewach ogłasza  nabór kandydatów na wolne stanowisko - konserwator obiektów i urządzeń sportowych.

Wymagania niezbędne, które musi spełnić osoba ubiegająca się o w/w stanowisko:

a)      jest obywatelem polskim,

b)     ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni  praw publicznych,

c)     nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne  przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego

d)     posiada wykształcenie minimum zawodowe i praktykę w wyuczonym zawodzie- preferowane

w specjalności -monter instalacji centralnego ogrzewania i cieplej wody (kod zawodu

712602), lub pokrewnym

f)   cieszy się nieposzlakowaną opinią

g) przyjazny stosunek do klienta

Aplikację prosimy nadsyłać na adres Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach, ul. Wolności do 09.03.2016r.

Ogłoszenie o naborze

 
Drugie miejsce reprezentacji Gminy Pniewy w spartakiadzie zimowej

W ubiegłym tygodniu siatkarze z Pniew zajęli pierwsze (mężczyźni) i trzecie(kobiety) miejsca w mistrzostwach powiatu, zaliczanych do współzawodnictwa sportowego gmin.
W dniu dzisiejszym nasza rerezentacja w zimowej spartakiadzie, zaliczanej do tej samej klasyfikacji stanałęła na drugim stopniu podium, zdobywając 60 pkt. Do pierwszych Dusznik zabrakło 4 punktów.

Więcej…
 
Gramy dla Agi już w niedzielę. Start godz. 14.00

 

 
SCA powiększa przewagę

Wyniki 13 kolejki
Armia Szeryfa-Brudna Robotac 8:3(5:2)
Osiedle-Turbo 4:0(0:0)
Frankosoft-Red D. U 16 2:3(1:2)
SCA Spacerowa -    FC HC 7:5 (6:2)

 

Więcej…
 
Pniewy najlepsze pod powiatową siatką

W rozgrywanych 14.02.2016r w Szamotułach Mistrzostwach Powiatu  w Siatkówce, reprezentacja Gminy Pniewy mężczyzn zajęła pierwsze miejsce, a kobiet trzecie.
Zawody zaliczane były do klasyfikacji współzawodnictwa gmin powiatu szamotulskiego.

Skład mistrzów powiatu : Maciej Przekop, Marek Wieczorek, Kamil Mamet, Mateusz Nizio, Mikołaj Wyrwał.
Skład brązowych medalistek: Monika Górska, Angelika Neweta, Klaudia Surdyk, Aleksandra Matuszak, Zuzanna Baran, Jagoda Napierała

 

Więcej…
 
Zwycięstwa faworytów w 12 kolejce PALF

Wyniki 12 kolejki PALF i zaległego meczu z 11
SCA Spacerowa - Nakacudzitsu 5:3(5:2)
Brudna Robota-FC-HC 2:5(1:2)
Red Dragons U16-SCA Spacerowa 2:4(2:0)
Nakacudzitsu - Frankosoft 1:2(0:1)
Armia Szaeryfa-Osiedle 2:2(1:1)

Więcej…
 
Zwycięskie Buszewo......

Zwyciestwem nad Zajączkowem, ekipa Buszewa zapewniła sobie praktycznie tytuł mistrzowski.

 

Zamorze              -

Lubocześnica

1 : 4

( 0 : 2 )

Dębina                -

Konin

2 : 2

( 0 : 2 )

Zajączkowo        -

Buszewo

3 : 9

( 1 : 3 )

Chełmno             -

Rudka

0 : 1

( 0 : 0 )

 

Więcej…
 


Strona 10 z 31

you are here: Home