Tabela Ligi 2017/2018

Drużyna
Bramki Punkty
1 Buszewo 47 - 6 15
2 Lubocześnica 45 - 9 15
3 Koninek I 38 - 15 15
4 Zajączkowo 28 - 18 12
5 Zamorze 20 - 15 9
6 Dębina 15 - 26 6
7 Chełmno 10 - 30 5
8 Koninek II 17 - 26 4
9 Konin 17 - 22 3
10 Turowo 13 - 35 1
11 Nojewo 8 - 56 0

Najbliższe mecze Ligi

16-12-2017 15:00
Lubocześnica - Zamorze
16-12-2017 15:50
Chełmno - Konin
16-12-2017 16:40
Dębina - Zajączkowo
16-12-2017 17:30
Turowo - Buszewo
16-12-2017 18:15
Nojewo - Koninek II

 

 

Harmonogram imprez PDF Drukuj Email
środa, 06 października 2010 20:53

Styczeń 2018

05.01.2018r., godz. 10.00 Święto Patrona Szkoły Podstawowej w Pniewach

06.01.2018r, godz. 12.00 Liga Koszykówki Młodzików BC Sieraków

06.01.2018r., godz. 18.00 Mecz Ekstarklasy Futsalu Red Dragons Pniewy

07.01.2018r., godz. 10.00 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18 Red Dragons Pniewy

07.01.2018r., godz. 14.00 VIII Kolejka Ligi Sołeckiej w Futsalu

14.01.2018r., godz. 14.00 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

20.01.2018r., godz. 10.00 Dzień Babci i Dziadka – Przedszkole Miś

20.01.2018r.,godz. 15.00 IX Kolejka Ligi Sołeckiej w Futsalu

21.01.2018r., godz. 11.00 Grand Prix w Biegach Przełajowych – Teren Firmy Honda Logistic

21.01.2018r., godz. 12.00 Turniej Wyzwolenia w Halowej Piłce Nożnej – Sokół Pniewy

21.01.2018r., godz. 15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

27.01.2018r., godz. 13.00 Liga Koszykówki Juniorek – Kormoran Sieraków

27.01.2018r., godz. 15.00 X Kolejka Ligi Sołeckiej w Futsalu

28.01.2018r., godz. III Turniej w Halowej Piłce Nożnej – PKS Orły Pniewy

28.01.2018r., godz. 16.00 XI Kolejka Ligi Sołeckiej w Futsalu

Grudzień 2017r.

02.12. (sobota),godz.10.00 Turniej Mikołajkowy - Sokół Pniewy
godz.18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons Pniewy - Solne Miasto Wieliczka

03.12. (niedziela),godz.10.00 Turniej Mikołajkowy - Sokół Pniewy
godz.15.00 Turniej Diadka Romana Prętkiego - Sokół Pniewy
godz.14.00 Postaw na rodzinę - festyn środowiskowy
(Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych)

08.12.(piątek),godz.20.30 Liga Koszykówki Młodzików BC Sieraków

10.12.(niedziela),godz.9.00 Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pniewy
w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza
godz.14.00 - 18.00  VII Jarmark Bożonarodzeniowy

16.12.(sobota),godz.12.00 Liga Koszykówki Młodzików BC Sieraków
godz.15.00 VII kolejka ligi sołeckiej

17.12.(niedziela),godz.10.00 I Grand Prix w Biegach na 5 km Honda na 5
godz.15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

29.12.-30.12.(piątek/sobota) Ogólnopolski Turniej Koszykówki Młodzików BC Sieraków

LISTOPAD 2017r.

4.11.(sobota), godz. 13.30 Liga Koszykówki Młodzików BC Sieraków
5.11.(niedziela), godz. 13.00 I kolejka ligi sołeckiej
11.11.(sobota), godz. 12.00 Liga Koszykówki Młodzików BC Sieraków
godz. 18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
12.11.(niedziela), godz. 8.00 Elimnacje MMP w Futsalu U20
godz. 16.00 II kolejka ligi sołeckiej

13.11.(poniedziałek), godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu Szk.Ponadpodstawowych
w Futsalu
14.11.(wtorek), godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu Kl.VII i Szk.Gimn. w Futsalu
16.11.(czwartek), godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu Szk.Podst. w Futsalu
18.11.(sobota), godz. 13:00 Liga Koszykówki Juniorek Kormoran Sieraków
godz. 15.00 III kolejka ligi sołeckiej
19.11.(niedziela), godz. 14.00 IV kolejka ligi sołeckiej
godz. 15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
25.11.(sobota), godz. 15.00 V kolejka ligi sołeckiej
26.11.(niedziela), godz. 14.00 VI kolejka ligi sołeckiej

PAŹDZIERNIK 2017r.

01.10.(niedziela), godz.14.00  VII Bieg Papieski / Łazienki
07.10.(sobota), godz.15.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
16.10.(poniedziałek), godz. 20:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
15.10.(niedziela), godz. 15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
22.10.(niedziela), godz.10.00 Turniej Siatkówki o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego
27.10.-29.10. - Ogólnopolska Wystawa Zwierząt Hodowlanych

SIERPIEŃ 2017

05.08.(sobota), godz.16.00 – Street Socer na Orliku

06.08.(niedziela),godz. 11.00 – Regaty Żeglarskie na Jeziorze Pniewskim

06.08.(niedziel),godz. 14.00 – Siatkówka Plażowa – Łazienki Miejskie

13.08.(niedziela),godz. 15.00 Siatkówka Plażowa– Łazienki Miejskie

19.08.(sobota), godz. 16.00 Streetball na Orliku

 

LIPIEC 2017

02.07.(niedziela),godz. 9.30  IV Triathlon Pniewy - Łazienki Miejskie
08.07.(sobota), godz. 16.00 Turniej Street Soccera - Orlik
09.07. - 30.07. Warsztaty żeglarsko-pływackie - Jezioro Pniewskie
15.07. (sobota), godz. 16.00 Turniej Streetballa - Orlik
16.07.(niedziela),godz. 14.00 Turniej w Siatkówce Plażowej Łazienki Miejskie
23.07.(sobota), godz.11.00 XII Edycja Rutnicki Cup w Siatkówce Plażowej Łazienki Miejskie
29.07.(sobota), godz. 16.00 Turniej Street Soccera - Orlik
30.07.(niedziela),godz.14.00 Turniej w Siatkówce Plażowej Łazienki Miejskie

KWIECIEŃ/MAJ 2017r.

29.04.(sobota), godz.15.00 Turniej Drużyn OSP w Piłce Halowej
30.04.(niedziela), godz.12.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.
02.05.(wtorek), godz.15.00 Turniej Siatkówki 4os./ Orlik
06.05.(sobota), godz.11.00 Spartakiada Sołectw
godz. 9.00 Turniej Piłki Nożnej Akademii Reissa / Orlik
13.05.(sobota), godz.10.00 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate KYOKUSHIN IKO POLSKA
21.05.(niedziela), godz.10.30 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, Mistrzostwa Pniew
w Kolarstwie Górskim XC - Ks.Góry

KWIECIEŃ 2017Rr.

01.04.2017r(sobota), godz. 10.00 - Wojewódzka Liga Koszykówki - UKS Pniewiak
02.04.2017r.(niedziela),godz. 12.00 - Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
10.04.2017r.(poniedziałek),godz.18.00 -

Wojewódzka Liga Koszykówki - UKS Pniewiak
16.04.2017r.(Poniedziałek Wielkanocny),godz.14.00 - III Bieg Św. Urszuli - Dąbrowa k. Pniew
21.04.2017r.(piątek),godz.16.00
- Wojewódzka Liga Koszykówki - UKS Pniewiak
22.04.2017r.(sobota),godz.10.00 - Turniej Zachodniopomorskiej Dyrekcji Lasów Państwowych Nadleśnictw w siatkówce i Tenisie Stołowym
23.04.2017r.(niedziela),godz.11.00 - Turniej Old Boy`s 50+ w Piłce Nożnej na Orliku
29.05.2017r.(sobota),godz. 15.00 - Turniej OSP w Halowej Piłce Nożnej

MARZEC 2017r.

4.03.2017r (sobota), godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
5.03.2017r (niedziela), godz.11.00 IV Grand Prix w Biegach na 5 km Honda na 5
godz.13.00 II Liga Futsalu RD Pniewy
10.03.2017r (piątek), godz.16.00  Wielkopolska Liga Kosz. Kadetek UKS KORMORAN SIERAKÓW
11.03.2017r (sobota), godz.11.00 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetek UKS KORMORAN          SIERAKÓW
godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
12.03.2017r (niedziela),godz.10.00 I Turniej o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego w Futsalu Młodzików / Orły  Pniewy
godz.15.00 II Liga Futsalu RD Pniewy
godz.17.30 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetów UKS PNIEWIAK
15.03.2017r (środa), godz.17.00 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetów UKS PNIEWIAK
18.03.2017r (sobota), godz.15.00 Turniej Drużyn Sołeckich w Futsalu
19.03.2017r (niedziela), godz.15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.
23.03.2017r (czwartek), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu Szk.P. w koszykówce Chł.
26.03.2017r (niedziela),godz.11.00 II Liga Futsalu RD Pniewy
godz.14.00 Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy




LUTY 2017r.

5.02.2017r (niedziela):
godz.11.00 III Grand Prix w Biegach na 5 km Honda na 5
godz.11.30 V kolejka ligi sołeckiej
godz.15.00 VIII kolejka PALF
6.02.2017r (poniedziałek), godz.20.00  Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
11.02.2017 (sobota), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu Drużyn OSP w Futsalu
12.02.2017r (niedziela), godz.10.00 II Liga Futsalu RD Pniewy
godz.11.30 VI kolejka ligi sołeckiej
godz.15.00 IX kolejka PALF
18.02.2017 (sobota), godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
19.02.2017r (niedziela), godz.10.00 II Liga Futsalu RD Pniewy
godz.11.30 VII kolejka ligi sołeckiej
godz.15.00 X kolejka PALF
godz.18.30 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetek UKS KORMORAN SIERAKÓW
25.02.2017 (sobota), godz.10.00 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetek UKS KORMORAN SIERAKÓW                    
26.02.2017r (niedziela),godz.11.00 II Turniej o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego w Futsalu / Orły Pniewy
godz.15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
28.02.2017r (wtorek), godz.9.00  Mistrzostwa Powiatu Szk.PNG w Siatkówce Chł.

STYCZEŃ 2017

05.01.2017r (piątek),godz.10.00 Święto Szkoły Podstawowej w Pniewach
08.01.2017r (niedziela),godz.9.00 Elimnacje MMP U18
godz.11.00 II Grand Prix w Biegach na 5 km Honda na 5
godz.15.00 V kolejka PALF
11.01.2017r (środa),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Kosz. dz. Szk. PNG
12.01.2017r (czwartek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Kosz. chł. Szk. PNG
13.01.2017r (piątek),godz.19.30 VI kolejka PALF
14.01.2017r (sobota),godz.9.00 Pokaz Szkoły Tańca "Hajdasz"
godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy
15.01.2017r (niedziela),godz.14.00 25 Finał WOŚP (wg odrębnego planu)
20.01.2017r (piątek)),godz.16.00 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetów UKS PNIEWIAK
21.01.2017r (sobota),godz.10.00  Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole MIŚ
godz.15.00 III kolejka ligi sołeckiej
22.01.2017r (niedziela),godz. 12.00 Turniej Wyzwolenia - Sokół Pniewy
godz. 15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
28.01.2017r (sobota),godz.10.00 Balik - Przedszkole Miś
godz.17.00 Koncert Muzyczny Mariusza Kalagi
29.01.2017r (niedziela), godz.11.30 IV kolejka ligi sołeckiej
godz.15.00 VII kolejka PALF

GRUDZIEŃ 2016

03.12. (sobota),godz. 10.00 Turniej Mikołajkowy - Sokół Pniewy
godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy-Red Devils Chojnice
04.12. (niedziela),godz. 10.00 Turniej Mikołajkowy - Sokół Pniewy
04.12. (niedziela),godz.11.00 I Grand Prix w Biegach na 5 km Honda na 5
04.12. (niedziela),godz. 15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
09.12.(piątek),godz. 19.30 III kolejka PALF
10.12. (sobota),godz. 10.00 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetów UKS PNIEWIAK
godz. 12.30 Wielkopolska Liga Kosz. Kadetek UKS KORMORAN SIERAKÓW
godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy-
11.12. (niedziela), godz. 9.00 Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pniewy                                                  w Szachach Szybkich o Puchary Burmistrza
godz.14.00 - 18.00  VI Jarmark Bożonarodzeniowy
17.12. (sobota) godz.15.00 Turniej Drużyn Sołeckich w Futsalu

Listopad 2016

05.11.(sobota),godz.10.30 Liga koszykówki młodzików (UKS Pniewiak)
06.11.(niedziela),godz.12.00 II Liga futsalu (Red Dragons Pniewy)
06.11.(niedziela),godz.14.00 Sołecka Liga Futsalu
13.11.(niedziela),godz.15.00 Pniewska Amatorska Liga Futsalu
19.11.(sobota),godz.11.00 Liga koszykówki młodziczek (UKS Kormoran Sieraków)
19.11.(sobota),godz.18.00 Ekstraklasa futsalu (Red Dragons Pniewy)
20.11.(niedziela),godz.11.00 Sołecka Liga Futsalu
20.11.(niedziela),godz.15.00 Pniewska Amatorska Liga Futsalu
26.11.(sobota),godz.10.00 Młodzieżowy Turniej Siatkówki (UKS Pniewiak)
26.11.(sobota),godz.18.00 Ekstrakalasa Futsalu (Red Dragons Pniewy)
27.11.(niedziela),godz.14.00 Postaw na rodzinę - festyn środowiskowy (Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych)

PAŹDZIERNIK 2016

02.10.(niedziela),godz.14.00  VI Bieg Papieski / Łazienki
08.10.(sobota), godz.9.00 Turniej Piłki Nożnej Akademii Reissa / Orlik
10.10.(poniedziałek),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin
22.10.(sobota), godz.9.00 Turniej Piłki Nożnej Akademii Reissa / Orlik
23.10.(niedziela), godz.10.00 Turniej Siatkówki o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego
30.10.(niedziela), godz.13.00 Turniej Piłki Nożnej Drużyn Sołeckich

MAJ 2016

02.05.(poniedziałek),godz.15.00 Turniej Siatkówki 4os./ Orlik
07.05.(sobota), godz.14.00 Spartakiada Sołectw
08.05.(niedziela),godz.10.30 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, Mistrzostwa Pniew
w Kolarstwie Górskim XC - Ks.Góry
10.05.(wtorek), godz.10.00 Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Szk.Gimnazjalnych / Łazienki
13.05.(piątek), godz.10.00 Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Szk.Ponadgimnazjalnych / Łazienki
13.05.(piątek), godz.9.00  Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Honda Cup / Stadion Miejski
14.05.(sobota), godz.10.00 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate KYOKUSHIN IKO POLSKA
15,05.(niedziela), godz. 16.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Debla

Kwiecień 2016

01.04.(piątek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szk. Ponadgimnazjalnych - Orlik
02.04.(sobota),godz. 18.00 RD Pniewy-Red Devils FC Chojnice (mecz ekstraklasy futsalu)
04.04.(poniedziałek),godz. 9.00 Turniej Coca-Cola Cup w Piłce Nożnej Szk. Gimnazjalnych - Orlik
10.04.(niedziela),godz.14.00 Turniej Drużyn Sołeckich w Futsalu
16.04.(sobota),godz.10.00 Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
17.04.(niedziela),godz.16.00 Otwarty Turniej Streetballa - Orlik
24.04.(niedziela),godz.15.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
30.04.(sobota),godz.16.00 Turniej Drużyn OSP w Piłce Halowej

Marzec 2016

03.03.2016r (czwartek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Kosz. dz. Szk. Podst.
04.03.2016r (piątek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Kosz. chł. Szk. Podst.
04.03.2016r (piątek),godz.19.00 XV kolejka PALF
06.03.2016r (niedziela),godz.13.00 Mecz II Ligi Futsalu-Red Dragons
06.03.2016r (niedziela),godz.15.00 XVI kolejka PALF
07.03.2016r (poniedziałek),godz. 19.30 RD Pniewy - Pogoń 04 Szczecin (mecz ekstraklasy futsalu)
11.03.2016r (piątek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Siatk. chł. Szk. Ponadgimnazjalnych
13.03.2016r (niedziela),godz.15.00 XVII kolejka PALF
20.03.2016r (niedziela),godz.15.00 XVIII kolejka PALF (zakończenie rozgrywek)

Luty 2016

05.02.2016r (piątek),godz.19.00 XI kolejka PALF
06.02.2016r (sobota),godz.9.00 ZS Turniej w Futsalu
06.02.2016r (sobota),godz.10.00 Balik - Przedszkole Miś
06.02.2016r (sobota),godz.15.00 Mecz II Ligi Futsalu-Red Dragons
07.02.2016r (niedziela),godz.12.00 Wielkopolska Liga Kosz.dz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
07.02.2016r (niedziela),godz.13.30 VI kolejka ligi sołeckiej
07.02.2016r (niedziela),godz.17.00 XII kolejka PALF
08.02.2016r (poniedziałek),godz. 19.30 RD Pniewy - FC Toruń (mecz ekstraklasy futsalu)
09.02.2016r (wtorek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Kosz. chł. Szk. Gimn.
10.02.2016r (środa),godz.16.30 Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
11.02.2016r (czwartek),godz.16.30 Wielkopolska Liga Kosz.dz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
12.02.-14.02.2016r (piątek-niedziela), Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kat.U16
17.02.2016r (środa),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Kosz. dz. Szk. Gimn.
19.02.2016r (piątek),godz.19.00 XIII kolejka PALF
20.02.2016r (sobota),godz.10.00 Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
20.02.2016r (sobota),godz.18.00 RD Pniewy - Gatta Active Zduńska Wola (mecz ekstraklasy futsalu)
21.02.2016r (niedziela), godz.14.00 Koncert Charytatywny dla Agi Rusinek z udziałem Sławomira Uniatowskiego
23.02.2016r (wtorek),godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu w Siatk. chł. Szk. Gimn.
27.02.2016r (sobota),godz.13.00 Pokaz Szkoły Tańca "Hajdasz"
27.02.2016r (sobota),godz.16.00 Turniej Zakładów Pracy w Futsalu
28.02.2016r (niedziela),godz.11.30 VII kolejka ligi sołeckiej (zakończenie rozgrywek)
28.02.2016r (niedziela),godz.15.00 XIV kolejka PALF

Styczeń 2016

02.01.2016r (sobota),godz.11.30 Turniej Sołectw w Futsalu
03.01.2016r (niedziela),godz. 15.00 - VIII kolejka PALF
05.01.2016r (wtorek),godz. 20.00 Mecz II Ligi Futsalu-Red Dragons
08.01.2016r (piątek),godz. 18.30 IX kolejka PALF
09.01.2016r (sobota),godz. 13.00 Mecz II Ligi Futsalu-Red Dragons
10.01.2016r (niedziela),godz.14.00 24 Finał WOŚP (wg odrębnego planu)
15.01.2016r (piątek),godz. 10.00 Święto Szkoły Podstawowej w Pniewach
16.01.2016r (sobota),godz.10.00  Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole MIŚ
16.01.2016r (sobota),godz. 13.30 Mecz II Ligi Futsalu - Red Dragons
17.01.2016r (niedziela),godz. 12.00 Turniej Wyzwolenia - Sokół Pniewy
23.01.2016r (sobota),godz. 10.00 Turniej Orlików - Sokół Pniewy
24.01.2016r (niedziela), godz.11.30 V kolejka ligi sołeckiej
24.01.2016r (niedziela),godz. 17.00 X kolejka PALF
31.01.2016r (niedziela),godz.9.00 Turniej Piłki Nożnej - Orły Pniewy
31.01.2016r (niedziela),godz. 14.00 II Liga Futsalu
31.01.2016r (niedziela),godz.17.00 XI kolejka PALF

GRUDZIEŃ 2015

4
.12. (piątek),  godz.19.00   V kolejka PALF
5.12. (sobota), godz. 9.30  Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
godz. 12.00 Turniej Mikołajkowy - Trampkarze
godz. 13.30 Turniej Mikołajkowy - Orlicy
godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Red Dragons Pniewy – Nbit Gliwice
6.12. (niedziela), godz.10.30 Turniej Mikołajkowy - Młodzicy
godz. 13.00 Turniej Mikołajkowy - Żacy
godz. 15.00 Mecz Mikołajkowy - Skrzaty
godz. 18:00 Mecz II Ligi Futsalu
Red Dragons Pniewy II – Celuloza Kostrzyń
11.12. (piątek) godz.19.00   VI kolejka PALF
12.12. (sobota), godz. 17.00 Wielki Charytatywny Maraton Zumby
13.12. (niedziela), godz. 9.00 Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pniewy w szachach szybkich
o Puchary Burmistrza
13.12. (niedziela), godz.14.00 - 18.00  V Jarmark Bożonarodzeniowy
18.12. (piątek) godz.16.00 Wielkopolska Liga Kosz.dz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
godz.18.00  VII kolejka PALF
19.12. (sobota), godz. 10.00  Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
godz. 18:00 Mecz II Ligi Futsalu
Red Dragons Pniewy II – M40.pl Poznań


LISTOPAD 2015

7.11. (sobota) godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons Pniewy – GAF Gliwice
8.11. (niedziela), godz.10.00  Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
8.11. (niedziela), godz.12.30  Wielkopolska Liga Kosz.dz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
8.11. (niedziela), godz.15.00   I kolejka PALF
11.11. (środa) godz.11:30 2 kolejka Ligi Sołeckiej
14.11. (sobota), godz. 10.00 Turniej Siatkówki Dz. i Chł. UKS Pniewiak
15.11. (niedziela), godz.11.00 Wielkopolska Liga Biegowa - BIEG ULICZNY
15.11. (niedziela), godz.15.00   II kolejka PALF
21.11. (sobota), godz.10.00  Wielkopolska Liga Kosz.chł. UKS PNIEWIAK PNIEWY
21.11. (sobota), godz.12.30  Wielkopolska Liga Kosz.dz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
21.11. (sobota) godz. 16:00 Mecz II Ligi Futsalu
Red Dragons Pniewy II – Kowalski Team Poznań
22.11. (niedziela), godz.11.30 3 kolejka ligi sołeckiej
22.11. (niedziela), godz.15.00 III kolejka PALF
28.11. (sobota), godz. 10.00 Turniej Siatkówki Dz. i Chł. UKS Pniewiak
28.11. (sobota) godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons Pniewy – Gwiazda Ruda Śląska
29.11. (niedziela), godz.11.30 4 kolejka ligi sołeckiej
29.11. (niedziela), godz.15.00 IV kolejka PALF


PAŹDZIERNIK 2015

3.10.   (sobota) godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons Pniewy – AZS UŚ Katowice
4.10.   (niedziela) godz. 14:00 V Bieg Papieski
10.10.  (sobota) godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons Pniewy – Rekord Bielsko-Biała
17.10   (sobota) godz. 10:00 Turniej Nadleśnictw
18.10.  (niedziela) godz. 11:00  Turniej Siatkówki Posła Jakuba Rutnickiego
24.10.  (sobota) godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons Pniewy – Clearex Chrzów
25.10.  (niedziela) godz.14:00 1 kolejka ligi sołeckiej
WRZESIEŃ 2015

12.09. (sobota) godz. 17:00 Koncert „Metal na hali”
19.09. (sobota) godz. 18:00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Red Dragons – KGHM Głowów
20.09. (sobota) godz. 9:00 Turniej UKS Kormoran
25.09. (piątek) godz. 8:00 Pokaz robotyki

SIERPIEŃ 2015

1.08. sobota: 16.30 - III Grand Prix  Turnieju Streetballa / Orlik
8.08. sobota: 14.00 - Turniej Piłki Nożnej Dwuosobowej "Street Soccer" / Orlik
9.08. niedziela: 15.00 - Finał Grand Prix w Siatkówce Plażowej / Łazienki
16.08. niedziela: 16.30 - Finał Grand Prix  Turnieju Streetballa / Orlik
22.08. sobota: 14.00 Turniej Pilki Nożnej Dwuosobowej "Street Soccer"/Orlik

Lipiec

05.07.(niedziela),godz. 16.30 Streetball na Orliku
11.07.(sobota), godz.11.00 X Edycja Rutnicki Cup w Siatkówce Plażowej - Łazienki Miejskie
12.07.(niedziela),godz.15.00 I Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej
- Łazienki Miejskie
18.07.(sobota),godz.15.00 II GP w Siatkówce Plażowej
- Łazienki Miejskie
19.07.(niedziela),godz.16.30 - Streetball na Orliku
24.07.(piątek),godz.17.30 - Street Soccer na Orliku (turniej piłki 2-osobowej)
25.07.(sobota),godz.15.00 III GP w Siatkówce Plażowej
- Łazienki Miejskie

CZERWIEC 2015

4.06.(piątek),godz.11.00 Turniej Piłki Nożnej Dwuosobowej " STREET SOCCER" - orlik
13.06.(niedziela),godz.17.30 Pokaz Szkoły Tańca "HAJDASZ"
20.06.(sobota),godz.10.00 Turniej Akademii Piłkarskiej Reissa - orlik
21.06.(niedziela), godz.15.00 Turniej Streetballa  " Rodzinne Igrzyska na Orlikach"
26.06.(piątek),godz.20.00 Koncert Teresy Werner
28.06.(niedziela), Triathlon
9.30 - Start dystans Olimpijski
13.00 - Start Triathlon Dzieci
13.00 - Start Triathlon Młodzieży oraz Sztafety
15.30 - Start dystans Sprint
zapisy do 07.06.2015 


MAJ 2015

1.05. piątek: 13.00 - Turniej Drużyn OSP w Piłce Halowej
9.05. sobota: 15.00 - Turniej Oldbojów +50 / Orlik
10.05. niedziela: 16.30 - VII GP Tenis Stołowy
16.05. sobota: 9.00 - Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska Akademii Reissa / Orlik
16.05. sobota: 10.00 - Spartakiada Sołectw
16.05. sobota: 10.00 - Zawody w Kolarstwie Górskim  - Ks. Góry
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, Mistrzostwa Pniew
23.05. sobota: 10.00 - Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Kyokushin IKO Polska


Kwiecień 2015

4.04.(sobota), godz.16.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu RD Pniewy - Rekord Bielsko Biała
6.04.(poniedziałek), godz.14.00 Urszulańska "5" / Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa
9.04.(czwartek), godz. 9.00 Mistrz. Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej/Orlik
12.04.(niedziela), godz.13.00 Turniej Drużyn Sołeckich w Futsalu
12.04.(niedziela), godz.17.00  VII GP w Tenisie Stołowym
17.04.(piątek), godz.14.30 - 19.00  Turn. Koszykowki Chł. rocz. 2004/2005
Kormoran Sieraków
18.04.(sobota), godz. 9.00 - 16.00  Turniej Koszykowki Chł. Kormoran Sieraków
18.04.(sobota), godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu RD Pniewy - AZS UG Gdańsk
19.04.(niedziela), godz.9.00 - 15.00 Turniej Koszykówki Chł. Kormoran Sieraków

Marzec 2015
1.03.(niedziela), godz.10.00 TRAININGSPOT - Trening z Ewą Chodakowską
7.03.(sobota), godz. 15.00 Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce
8.03.(niedziela), godz.12.00 Wielkopolska Liga Młodz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
8.03.(niedziela), godz.15.45 XVI kolejka PALF
9.03.(poniedziałek), godz.18.00 Pokaz Szkoły Tańca "HAJDASZ"
11.03.(środa), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatk. Chł.
14.03.(sobota), godz. 13.00 Wielkopolska Liga Młodz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
15.03.(niedziela), godz.15.45 XVII kolejka PALF
22.03.(niedziela), godz.16.30 VI GP w Tenisie Stołowym              
22.03.(niedziela), godz.12.00 XVIII kolejka PALF  zakończenie rozgrywek
28.03.(sobota), godz.9.30 Turniej Siatkówki Chł. i Dz. UKS Pniewiak
28.03.(sobota), godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu RD Pniewy - Gwiazda Ruda Śląska

LUTY 2015r.  
1.02.(niedziela), godz.10.30  Wielkopolska Liga Młodz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
1.02.(niedziela), godz.15.45 XI kolejka PALF
2.02.(poniedziałek), godz. 19.30 Mecz Ekstraklasy Futsalu
Euromaster Chrobry Głogów - Red Dragons Pniewy
4.02.(środa), godz. 9.00  Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chł.
7.02.(sobota), godz.9.30  Mistrzostwa ZS w Futsalu
8.02.(niedziela), godz.15.45  XII kolejka PALF
9.02.(poniedziałek), godz. 9.00  Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Koszyk. Dz.
12.02.(czwartek), godz. 9.00  Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Koszyk. Chł.
14.02.(sobota), godz. 10.00 Balik - Przedszkole MIŚ
14.02.(sobota), godz. 16.00 Mecz 1/8 Pucharu Polski 
Wisła Krakbet Kraków - Red Dragons Pniewy
15.02.(niedziela), godz.15.45  XIII kolejka PALF
21.02.(sobota), godz.12.00  V GP w Tenisie Stołowym
21.02.(sobota), godz. 18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
22.02.(niedziela), godz.12.00  9 kolejka ligi sołeckiej, zakończenie rozgrywek
22.02.(niedziela), godz.15.45  XIV kolejka PALF
27.02.(piątek), godz. 10.00 Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Stołowym Nadleśnictw
27.02.(piątek), godz. 18.00 XV kolejka PALF
28.02.(sobota), godz. 16.00 Turniej Zakładów Pracy w Futsalu

STYCZEŃ 2015r.

4.01.(niedziela), godz.16.00  VII kolejka PALF
8.01.(czwartek), godz. 9.00  Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kosz
9.01.(piątek), godz.18.00  VIII kolejka PALF
10.01.(sobota), godz.10.00  Wielkopolska Liga Młodzików UKS KORMORAN SIERAKÓW
10.01.(sobota), godz.12.00  Wielkopolska Liga Młodzików PNIEWIAK PNIEWY - POLONIA LESZNO
11.01.(niedziela), godz.14.00  XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
13.01.(wtorek), godz. 9.00  Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kosz chł.
16.01.(piątek), godz.18.00  IX kolejka PALF
17.01.(sobota), godz.10.00  Wielkopolska Liga Młodzików PNIEWIAK PNIEWY - MKS SŁUPCA               
18.01.(niedziela), godz.10.00  7 kolejka ligi sołeckiej
18.01.(niedziela), godz.14.00  Turniej Wyzwolenia - Sokół Pniewy
21.01.(środa), godz.17.00  Wielkopolska Liga Młodz. UKS KORMORAN SIERAKÓW
23.01.(piątek), godz. 10.00  Święto Patrona Szkoły Podstawowej
24.01.(sobota), godz.10.00  Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole MIŚ
24.01.(sobota), godz.16.00  IV GP w Tenisie Stołowym
25.01.(niedziela), godz.12.30  8 kolejka ligi sołeckiej
25.01.(niedziela), godz.15.45   X kolejka PALF
30.01.(piątek), godz.20.30  PALF: Buszewo - Frankosoft
31.01.(sobota), godz.10.00  Wielkopolska Liga Młodzików PNIEWIAK PNIEWY - PYRA POZNAŃ
31.01.(sobota), godz.13.00  Turniej Oldbojów +50 w Futsalu

Listopad

08.11.sobota,16.00 II GP w Tenisie Stołowym
09.11.niedziela,13.00 II kolejka Ligi sołeckiej
09.11.niedziela,16.30 I kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2014/2015
11.11.wtorek, 11.00 Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu
14.11.sobota,11.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików - Kormoran Sieraków
16.11.niedziela,16.30 II kolejka PALF 14/15
24.11.poniedziałek 19.00 Ekstraklasa Futsalu RD Pniewy-Pogoń 04 Szczecin
23.11.niedziela,15.45 III kolejka PALF
28.11.piątek,18.00 IV Kolejka PALF
29.11.sobota,10.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików UKS Pniewiak
30.11.niedziela,9.00 Eliminacje Pucharu Polski U-18 w Futsalu

Październik

4.10. sobota: 10.00 - Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska Akademii Reissa / Orlik
4.10. sobota: 18.00 - Ekstralasa Futsalu: Red Dragons Pniewy - GAF Jasna Gliwice
5.10. niedziela: 14.00 - IV Bieg Papieski
11.10. sobota: 14.00 - I GP Tenisa Stołowego
12.10. niedziela: 10.00 - Wielkopolska Liga Młodziczek Starszych:
UKS Kormoran Sieraków - MKS Opalenica
18.10. sobota: 10.00 - Wielkopolska Liga Młodzika Starszego:
UKS Pniewiak - MIKST Międzychód
18.10. sobota: 10.00 - Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska Akademii Reissa / Orlik
18.10. sobota: 18.00 - Ekstralasa Futsalu: Red Dragons Pniewy - Wisła Krakbet Kraków
19.10. niedziela: 11.00 - Turniej Siatkówki o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego
25.10. sobota: 10.00 - Wielkopolska Liga Młodziczek Starszych:
UKS Kormoran Sieraków - MUKS II Poznań
26.10. niedziela: 14.00 - I runda Ligi Sołeckiej w Futsalu
28.10. wtorek: 17.00 - Wielkopolska Liga Młodzika Starszego:
UKS Pniewiak - Obra Kościan

WRZESIEŃ

1
2.09. piątek: 19.00 - Sparing, Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola
20.09. sobota: 18.00 - Ekstralasa Futsalu: Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów
21.09. niedziela: 10.00 - Mistrzotwa Powiatu Szamotulskiego w Szachach Szybkich
27.09. sobota: 9.00 - Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska Akademii Reissa / Orlik

CZERWIEC 2014

01.06.(niedziela), godz. 14.00 Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży od 3 - 15 lat,
Łazienki Miejskie                    
07.06.(sobota), godz. 10.00 Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chł. i Dz.
o Puchar Prezesa UKS Pniewiak

07.06.(sobota), godz. 10.00 Turniej Ligi Akademii Piłkarskiej Reissa - orlik

15.06.(nedziela), godz. 14.00 Otwarty Turniej Piłki Nożnej - orlik

21.06.(sobota), godz. 16.00 Otwarty Turniej w Streetballu - orlik

22.06.( niedziela), godz. 15.00 I GP Turniej Siatkówki Plażowej - Łazienki Miejskie
II GP 5 lipca , III GP 27 lipca , Finał GP - 10 sierpnia

29.06.(niedziela), Triathlon, Łazienki Miejskie
godz.  9.30 Start dystans Sprint
godz. 12.00 Start Aguathlon Dzieci
godz. 13.15 Start dystans Olimpijski

MAJ 2014 
01.05.(czwartek), godz. 14.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP 
03.05.(sobota), godz. 13.00 Turniej Piłki Nożnej Chł. Szk.P. - Orlik
03.05.(sobota), godz. 15.00 Otwarty Turniej w Streetballa  - Orlik
10.05.(sobota), godz. 10.00 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
w Karate Kyokushin IKO Polska
11.05.(niedziela), godz. 10.00 Ks.Góry - Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
w Kolarstwie Górskim XC
Mistrzostwa Akademickie Wielkoposki
Mistrzostwa Pniew
17.05.(sobota), godz. 11.00 Wielkopolska Liga Młodzików w Koszykówce
17.05.(sobota), godz. 14.00 Spartakiada Sołectw
25.05.(niedziela), godz. 14.00 Przegląd Zespołów Weselnych
31.05.(sobota), godz. 11.00 Wielkopolska Liga Młodzików w Koszykówce


KWIECIEŃ

05.04.(sobota),godz.09.00 Turniej Halowej Piłki Nożnej Pracowników MAN
06.04.(niedziela),godz.14.00 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
11.04.(piątek),godz.19.00 Mecz o mistrzostwo I ligi futsalu Red Dragons Pniewy-Helios Białystok
12.04.(sobota), godz.14.00 Mistrzostwa Europy w Rugby -18 Polska-Czechy
13.04.(niedziela),godz.19.00 Mecz o mistrzostwo I ligi futsalu Red Dragons Pniewy- KS Constract Lubawa
15.04.(wtorek),godz.12.00;16.00 Mistrzostwa Europy w Rugby -18
18.04.(piątek),godz.16.00 Mistrzostwa Europy w Rugby -18
26.04.(sobota),godz.11.00 Wielkopolska Liga Młodzików w Koszykówce

MARZEC 2014

1.03.(sobota), godz.11.00 Wielkopolska Liga Młodzików
2.03.(niedziela), godz.12.00 VII kolejka Liga Sołecka w Futsalu
2.03.(niedziela), godz.15.00 XIX Kolejka PALF
7.03.(piątek), godz.18.00 XX Kolejka PALF
9.03.(niedziela), godz.14.00 VIII kolejka Liga Sołecka w Futsalu
11.03.(wtorek), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu SP w Koszykówce chł.
14.03.(piątek), godz.18.00 XXI Kolejka PALF
15.03.(sobota), godz. 9.00 Liga Harcerska Halowej Piłki Nożnej dz. i chł.
16.03.(niedziela), godz.10.00 Turniej Oldbojów +50 w Futsalu
16.03.(niedziela), godz.14.00 IX kolejka Liga Sołecka w Futsalu,
zakończenie rozgrywek
18.03.(wtorek), godz.10.00 Wielobój kl I -III         
21.03.(piątek), godz.18.00 XXII (ostatnia) Kolejka PALF
22.03.(sobota), godz.11.00 Wielkopolska Liga Młodzików
22.03.(sobota), godz.18.00 I Liga Futsalu RD Pniewy - KS Gniezno
23.03.(niedziela), godz.13.00 Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce Kobiet i Mężczyzn
29.03.(sobota), godz.11.00 Wielkopolska Liga Młodzików

Luty 2014

01.02.(sobota),godz.10.00 Balik Misia
02.02.(niedziela),godz.16.00 XIII kolejka PALF
07.02.(piątek),godz.18.00 XIV kolejka PALF
08.02.(sobota),godz.18.00 I Liga Futsalu RD Pniewy-Unisław
09.02.(niedziela),godz.11.30 Liga Sołecka
14.02.(piątek),godz.18.00 XV kolejka PALF
15.02.(sobota),godz.12.00 Finał GP Futsalowych "3"
16.02.(niedziela),godz.16.00 XVI kolejka PALF
21.02.(piątek),godz.18.00 XVII kolejka PALF
22.02.(sobota),godz.16.00 Spinning Maraton
23.02.(niedziela),godz.13.00 Turniej Zakładów Pracy w Futsalu
28.02.(piątek),godz.18.00 XVIII kolejka PALF

Plan ferii wg odrębnego harmonogramu

STYCZEŃ 2014

 

05.01. (niedziela), godz. 10.00 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18 w Futsalu

05.01. (niedziela), godz. 16.00 (zaległa) VI kolejka PALF

10.01. (piątek), godz. 18.00 IX kolejka PALF

11.01. (sobota), godz. 8.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików

12.01. (niedziela), godz. 14.00 XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

17.01. (piątek), godz. 18.00 X kolejka PALF

18.01. (sobota), godz. 11.00 Dzień Babci i Dziadka – Przedszkole MIŚ

19.01. (niedziela), godz. 14.00 Turniej Wyzwolenia- Sokół Pniewy

24.01. (piątek), godz. 18.00 XI kolejka PALF

25.01. (sobota), godz. 11.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików

26.01. (niedziela), godz. 11.45 Liga Sołecka w Futsalu

26.01. (niedziela), godz. 16.00 XII kolejka PALF (runda rewanżowa)

31.01. (piątek), godz. 9.00 Święto Patrona Szkoły Podstawowej

31.01. (piątek), godz. 19.00 1/16 Pucharu Polski w Futsalu RD Pniewy-Gatta Zduńska Wola

 


GRUDZIEŃ 2013

1.12.(niedziela),godz.14.00  Liga Sołecka w Futsalu
6.12.(piątek), godz.18.00  VI Kolejka PALF
7.12.(sobota),godz.11.00  Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików
7.12.(sobota),godz.14.00 Mecz - SKRZATY 
Turniej Mikołajkowy - Orliki
Turniej Mikołajkowy - Młodziki
8.12.(niedziela),godz.12.00 Turniej Mikołajkowy - Juniorzy
Turniej im. Dziadka Romana Prętkiego - Trampkarze
13.12.(piątek),godz.18.00  VII Kolejka PALF
15.12.(niedziela)godz.14.00  III Jarmark Bożonarodzeniowy
20.12.(piątek),godz.18.00  VIII Kolejka PALF
21.12.(sobota),godz. 11.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików
29.12.(niedziela),godz.14.00  Liga Sołecka w Futsalu


LISTOPAD 2013

08.11.(piątek),godz.20.00  I Liga Futsalu Red Dragons - FC TORUŃ
09.11.(sobota),godz.16.00  Liga Sołecka w Futsalu
10.11.(niedziela),godz.16.00  II Kolejka PALF
15.11.(piątek),godz.18.00  III Kolejka PALF
16.11.(sobota)godz. 9.00  Turniej Koszykówki Młodzików
17.11.(niedziela),godz.13.00  Liga Sołecka w Futsalu
22.11.(piątek),godz.18.00  IV Kolejka PALF
23.10.(sobota),godz.15.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików
29.11.(piątek),godz.18.00  V Kolejka PALF
30.11.(sobota),godz.10.00 Turniej Siatkówki Chł. i Dz. Szkół Gimnazjalnych
01.12.(niedziela),godz. 14.00 Liga sołecka w futsalu - 3 kolejka

PAŹDZIERNIK 2013

05.10.(sobota),godz.10.00 Turniej Akademii Reissa / Orlik
05.10.(sobota),godz.18.00 I Liga Futsalu Red Dragons - AZS Warszawa
06.10.(niedziela),godz.14.00  III Bieg Papieski
13.10.(sobota)godz.13.00 do 14.10.(niedziela)godz.13.00, Rugby na wózkach 24h, bicie rekoerdu Guinessa
19.10.(sobota),godz.18.00 I Liga Futsalu Red Dragons - Vamos Gdańsk
20.10.(niedziela),godz.11.00 Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego
25.10.(piątek),godz.18.00 I Kolejka PALF
26.10.(sobota),godz.11.00 Wielkopolska Liga Koszykówki Młodzików

WRZESIEŃ
1.09. niedziela: 14.00 - Zakładowy Turniej Piłki Nożnej/ Sokół
7.09. sobota: 13.00 - GP Szkół Podstawowych, zakończenie/ Orlik
7.09. sobota: 16.00 - Sparing Red Dragons Pniewy - Euromaster Głogów
7.09. sobota: 16.00 - Turniej Piłki Nożnej Oldbojów +50/ Orlik

WAKACJE 2013r

TURNIEJE
Czerwiec
29.06. sobota:   13.00 - GP Piłka Nożna chł.Szk.Podst./ Orlik
30.06. niedziela 14.00 - GP Siatkówka Plażowa / Łazienki

LIPIEC
4.07. czwartek: 18.00 - GP Streetball Orlik
6.07. sobota: 14.00 - GP Piłka Nożna chł.Szk.Podst./ Orlik
13.07. sobota: 14.00 - GP Siatkówka Plażowa / Łazienki
18.07. czwartek: 18.00 - GP Streetball Orlik
20.07. sobota: 14.00 - GP chł.Szk.Podst./ Orlik
28.07. niedziela: 14.00 - GP Siatkówka Plażowa / Łazienki

SIERPIEŃ
1.08. czwartek: 18.00 - GP Streetball / Orlik 
3.08. sobota: 14.00 - GP Piłka Nożna chł.Szk.Podst./ Orlik
8.08. czwartek: 18.00 - GP Streetball / Orlik
11.08. niedziela: 14.00 - FINAŁ GP siatkówka plażowa / Łazienki
22.08. czwartek: 18.00 - GP FINAŁ Streetball / Orlik
25.08. niedziela: 14.00 - GP Piłka Nożna chł.Szk.Podst./ OrliK


Ścieżka rowerowa -"Księże Góry" zbiórka o 14-ej przy Orliku
Poniedziałki: 1.07./8.07./29.07./ 
5.08./12.08./19.08./26.08./ 


Rajdy rowerowe - zbiórka o 13-ej przy Orliku
Środy:
3.07. Pniewy-Lubocześnica-Białkosz-Psarce-Rudka-Pniewy
10.07. Pniewy-Konin-Lubosina-Przystanki-Chełmno-Konin-Pniewy
31.07. Pniewy-Agustowo-Lubosz-Chudopczyce-Zamorze-Pniewy
7.08. Pniewy-Lubocześnica-Łężeczki-Małe Chrzypsko-Gnuszyn-Karmin-Pniewy
14.08. Pniewy-Konin-Dęborzyce-Zajączkowo-Karmin-Pniewy
21.08. Pniewy-Rudka-Karmin-Gnuszyn-Białkosz-Lubocześnica-Pniewy

Czerwiec

01.06.(sobota), godz.15.00 - boisko w Chełmnie - Turniej Piłkarskich "5"
Przed turniejem pokazowy trening z udziałem Red Dragons Pniewy

08.06.(sobota), godz. 10.00 Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych

16.06.(niedziela), godz 12.00 Turniej Siatkówki Plażowej/Łazienki

22.06.(sobota), godz. 14.00 Orlik Turniej Piłki Nożnej chł. Szk.P.

23.06.(niedziela),godz.15.00 Turniej Piłki Nożnej Sołectw na Orliku

29.06.(sobota), godz. 14.00 Grand Prix Szkół Podstawowych na Orliku w Piłce Nożnej

30.06.(niedziela), godz 15.00 Turniej Siatkówki Plażowej/Łazienki

MAJ 2013

01.05.(środa), godz. 14.00 Turniej piłki nożnej OSP

03.05.(piątek), godz. 15.00 Turniej streetballa na orliku

04.05.(sobota), godz. 17.00 Turniej siatkówki na orliku (zespoły liczące 4 zawodników)

12.05.(niedziela), godz. 10.15 Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim, Księże Góry

19.05.(niedziela), godz. 14.00 Spartakiada Zaprzyjaźnionych Miast, Stadion Miejski

20.05,21.05.(poniedziałek,wtorek) dwumecz reprezentacji Polski i Mołdawii U-21
oba mecze godz. 18.00


KWIECIEŃ 2013  

5.04.(piątek), godz.18.00 XXV Kolejka PALF

6.04.(sobota), godz.10.00 Turniej Sołecki "WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY"

7.04.(niedziela), godz.11.00 Turniej Siatkówki chł. - Gimn.

12.04.(piątek), godz.18.00 Ostatnia - XXVI Kolejka PALF

14.04.(niedziela), godz.16.00 Turniej Tenisa Stołowego

20.04.(sobota), godz.16.00 Turniej Piłki Nożnej +50

27.04.(sobota), godz. 14.00 Orlik Turniej Piłki Nożnej chł. Szk.P.

Marzec 2013

01.03.(piątek),godz.18.00 XX kolejka PALF

02.03.(sobota),godz.15.00 Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce MIX

03.03.(niedziela),godz.14.00 XXI kolejka PALF

08.03.(piątek),godz.18.00 XXII kolejka PALF

09.03.(sobota),godz.09.00 Harcerski Turniej w Piłce Nożnej

10.03.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołecka w Futsalu

15.03.(piątek),godz.18.00 XXIII kolejka PALF

16.03.(sobota),godz.18.00 I Liga Futsalu Red Dragons-GAF Jasna Gliwice

17.03.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołectw w Futsalu

22.03.(piątek),godz.18.00 XXIV kolejka Futsalu

23.03.(sobota),godz.09.00 Turniej Mini Koszykówki Chłopców

24.03.(niedziela),godz.14.00 Ostatnia kolejka Ligi Sołeckiej

Luty 2013  

01.02.(piątek), godz.17.15 XV kolejka PALF

02.02.(sobota), godz.10.00 Bal Przedszkola Miś

02.02.(sobota), godz.18.00 Koncert zespołu THE BEATLMEN z okazji jubileuszu 120 Lecia OSP

03.02.(niedziela), godz.14.00 XVI kolejka PALF

08.02.(piątek), godz.17.15 XVII kolejka PALF

09.02.(sobota), godz.10.00 Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych

10.02.(niedziela), godz.14.15 Mecz XXI koleki PALF Man Związek - Red Dragons JR
godz.15.00 Liga Sołecka w Futsalu

14.02.(czwartek), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców Szkół Gimnazjalnych

15.02.(piątek), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców Szkół Podstawowych

15.02.(piątek), godz.18.00 XVIII kolejka PALF

16.02.(sobota), godz.18.00 1 LIGA FUTSALU Red Dragons - AZS UW WARSZAWA

17.02.(niedziela), godz.13.00 Turniej Zakładów Pracy w Futsalu o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy

18.02.(poniedziałek), godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych

22.02.(piątek), godz.18.00 XIX kolejka PALF

23.02.(sobota),godz.15.30 Liga Sołecka w Futsalu

24.02.(niedziela),godz.11.00 Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski  U-18 w Futsalu         

Styczeń 2013r

5.01.(sobota),godz.9.00 ZS - Turniej Piłki Nożnej

5.01.(sobota),godz.15.00 Liga Sołecka w Futsalu

11.01.(piątek), godz.18.00 PALF

12.01.(sobota), godz.10.00 Przedszkole MIŚ - Balik

13.01.(niedziela),godz.14.00 WOŚP

18.01.(piątek),godz.17.15  PALF

20.01.(niedziela),godz.14.00  PALF

25.01.(piątek), godz.18.00  PALF

26.01.(sobota),godz.18.00  1 LIGA FUTSALU Red Dragons - KS Gniezno

27.01.(niedziela),godz. 12.00 Turniej Wyzwolenia Sokół / Seniorzy

GRUDZIEŃ 2012

1.12.(sobota),godz.9.00  Mikołajkowy Turniej Akademii Reissa

2.12.(niedziela),godz.9.00  Mikołajkowy Turniej Akademii Reissa

7.12.(piątek), godz.18.00 8 Kolejka PALF

8.12.(sobota), godz.9.00  Mikołajkowy Turniej w kat.Żak i Orlik / Sokół
godz.14.00 Mikołajkowy Turniej w kat.Młodzik / Sokół

9.12.(niedziela),godz.9.00 Turniej Juniorów Młodszych im.Dziadka Romana Prętkiego /             Sokół
9.12.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołecka w Futsalu

14.12.(piątek),godz.18.00 9 Kolejka PALF

15.12.(sobota),godz.9.00  "1 KROK DO BASKETU" Turniej Mini Koszykówki Chłopców

16.12.(niedziela),godz.14.00-18.00  Jarmark  Bożonarodzeniowy.          

18.12.(wtorek),9.00 Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt

21.12.(piątek),godz.18.00 10 Kolejka PALF


LISTOPAD 2012

2.11.(piątek),godz.18.00 3 Kolejka PALF

9.11.(piątek),godz.18.00 4 Kolejka PALF

9-11.11.Zgrupowanie Kadry Polski-Rugby Na Wózkach

11.11.(niedziela),godz.15.00 Eliminacje MMP-U20 w Futsalu

16.11.(piątek),godz.18.00 5 Kolejka PALF

17.11.(sobota),godz.10.00 Turniej Tenisa Stołowego Ministrantów

17.11.(sobota),godz.18.00 Mecz I Ligi Futsalu Red Dragons Pniewy-Elhurt Helios
Białystok             

18.11.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołecka w Futsalu


23.11.(piątek),godz.18.00 6 Kolejka PALF
godz.09.00 MistrzostwaPowiatu Szkół Podsawowych w Halowej Piłce Nożnej

24.11.(sobota),godz.9.30 Festiwal Piosenki Harcerskiej

24.11.(sobota),godz.18.00 Mecz I Ligi Futsalu Red Dragons Pniewy - Marex Chorzów

25.11.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołecka w Futsalu

27.11.(wtorek),godz.09.00 Mistrzostwa Powiatu Gimnazjów  w Halowej Piłce Nożnej

28.11.(środa),godz.09.00 Mistrzostwa Szkół ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej

30.11.(piątek),godz.18.00 7 Kolejka PALF


PAŹDZIERNIK 2012

06.10.(sobota),godz.14.00 Mecz I Ligi Futsalu Red Dragons Pniewy - Euromaster
Głogów 

07.10.(niedziela),godz.14.00 II Bieg Papieski - 5 i 10 km / rynek
godz.13.00 Nordic Walking - Rynek

19.10.(piątek),godz.18.00 I Kolejka PALF - VIII Edycja w sezonie 2012/2013

20.10.(sobota),godz.10.00 Turniej pilki nożnej - AK Reissa

20.10.(sobota),godz.18.00 Mecz I Ligi Futsalu Red Dragons Pniewy - AZS UMCS Lublin

21.10.(niedziela),godz.11.00 Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Posła Jakuba Rutnickiego

26.10.(piątek),godz.18.00 II Kolejka PALF

27.10.(sobota),godz.10.00 Liga Zachodnia - Rugby

Wrzesień 2012

01.09.(sobota),godz.15.00 - Zakończenie cylklu Grand Prix na Orliku w piłce nożnej
02.09.(niedziela), godz.15.00 - Grand Prix Sołectw w Piłce Nożnej na Orliku
08.09.(sobota), godz. 16.00 - Turniej piłki nożnej old boy`s +50 na Orliku
21.09.(piątek), godz. 18.00 - Przedstawienie Polskiego Teatru Tańci"Mały Książę i jego Pustynia Samotności"

22.09.(sobota), godz. 13.00 - I Zawody w Kolarstwie Górskim XC w Księżych Górach
29.09.(sobota),godz. 16.00 - Grand Prix Sołectw na Orliku w piłce nożnej

Lipiec

Zajęcia sportowe WAKACJE 2012r
oraz Obiekty OSiRu w Pniewach udostępniane dzieci i młodzieży

LIPIEC 2012r.

1.07.Niedziela:15.00 -  GP chł.Szk.Podst. Orlik
15.00 - Siatkówka plażowa/Łazienki

2.07./9.07./16.07/23.07/ Poniedziałki:
11.00 – 13.00 Tenis stołowy Hala
13.00 – 14.00 Koszykówka Hala

3.07./10.07./17.07./24.07./ Wtorki:
11.00 - 13.00 Siatkówka Hala
14.00 - Ścieżka rowerowa -"Księże Góry"
zbiórka przy Orliku

4.07./11.07./18.07./25.07./ Środy:
11.00 – 13.00 P.nożna Hala

5.07./12.07./19.07./ Czwartki:
14.30-Rajdy rowerowe,zbiórka przy Orliku
1.Pniewy-Lubocześnica-Białkosz
2.Pniewy-Agustowo-Lubosz-Zamorze
3.Pniewy-Lubocześnica-Łężeczki

8.07.Niedziela: 15.00 - GP chł.Szk.Podst. Orlik

13.07./20.07./27.07./Piątki:
16.00 - GP chł.Szk.Podst. Orlik

15.07.Niedziela-15.00 III GP SOŁ.Orlik

21.07.Sobota -15.00 Siatkówka plażowa - Łazienki

CZERWIEC

03.06.(niedziela),godz. 15.00 Grand Prix w Piłce Nożnej Chłopców (kat gimnazjum) na Orliku

15.06.(piątek), godz. 09.00 Mistrzostwa Gminy w LA Szkół Podstawowych

16.06.(sobota), godz. 14.00 Grand Prix w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na Orliku

17.06.(niedziela), godz. 14.00 Turniej Zakładów Pracy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy (w przypadku zgłoszeń 6 drużyn i więcej zawody odbędą się na Stadionie Miejskim, w przeciwnym wypadku na Orliku)

23.06.(sobota), godz. 09.00 Liga Zachodnia Rugby na Wózkach
godz. 15.00 GP Chłopców w Piłce Nożnej na Orliku (Gimnazjum)

24.06.(niedziela), godz. 15.00 Grand Prix Sołectw na Orliku

M A J


01.05.(wtorek),godz.12.00 Mecz Młodzieżowych Drużyn OSP
godz.13.00 Turniej Drużyn OSP

05.05.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Rekord    Bielsko  Biała /Play Off

06.05.(niedziela),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Rekord Bielsko Biała /Play Off

12.05.(sobota),godz.16.00 Mini Euro-Stadion Miejski

13.05.(niedziela),godz. 15.00 Mini Euro-Stadion Miejski (Koncert ? hala)

18.05.(piątek),godz.17.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy /Play Off

19.05.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy/Play Off

26.05.(sobota),godz.13.00 Otwarty Turniej Piłki Nożnej chł.Szk.Podstawowych-ORLIK

27.05.(niedziela),godz.15.00 Turniej Piłki Nożnej Drużyn Sołeckich-ORLIK

KWIECIEŃ 2012

01.04.(niedziela),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Gwiazda Ruda Śląska/Play Off

14.04.(sobota),godz.9.00 Rugby na Wózkach - LIGA ZACHODNIA

15.04.(niedziela),godz. 9.00 Turniej Mini Piłki Koszykowej

15.04.(niedziela),godz.15.00 Turniej Piłki Nożnej Oldbojów +50

19.03.(czwartek),godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych / Orlik

21.04.(sobota),godz.10.00 Turniej Piłki Siatkowej chł.Szkół Gimnazjalnych

22.04.(niedziela),godz.14.00 Zakładowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych/ 3K+3M

27.04.(piątek),godz. 9.30 Targi Edukacyjne - Gimnazjum

28.04.(sobota),godz.10.00 Turniej Mini Piłki Koszykowej


MARZEC 2012


2.03.(piątek),godz.18.00 XIV kolejka PALF

3.03.(sobota),godz.15.00 VI kolejka Ligi Sołectw w Futsalu

5.03.(poniedziałek),godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chł.Szkół                 Podstawowych

7.03.(środa),godz.11.45 II Festiwal Sportów Walki/UKS Pniewy

9.03.(piątek),godz.18.00 XV kolejka PALF

10.03.(sobota),godz.9.00 ZHP-Turniej Piłki Nożnej

11.03.(niedziela),godz.9.00 Finałowy Turniej Międzypowiatowej Ligi Siatkówki Dziewcząt
Szkół Gimnazjalnych

15.03.(czwartek),godz.19.15 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Wisła                          Krakbet Kraków

16.03.(piątek),godz.18.00 XVI kolejka PALF

17.03.(sobota),godz.12.00-17.00 Rugby na Wózkach/trening

18.03.(niedziela),godz.16.00 IILiga Futsalu Red Dragons-Team Unisław

19.03.(poniedziałek),godz. 9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chł. Szkół             Podstawowych

23.03.(piątek),godz.18.00 XVII kolejka PALF

24.03.(sobota),godz.14.00 II Liga Futsalu Red Dragons-Auto Wicherek Oborniki

24.03.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Red Devils Chojnice

25.03.(niedziela),godz.14.00 VII kolejka Ligi Sołectw w Futsalu/godz.17.15zakończenie rozgrywek i wręczenie pucharów

30.03.(piątek),godz.10.00 V Mistrzostwa Gminy w Wieloboju Sprawnościowym Klas I-III

30.03.(piątek),godz.18.00 XVIII(ostatnia) kolejka PALF

31.03.(sobota),godz. 9.00 MAN Zakładowy Turniej Piłki Nożnej

31.03.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Gwiazda Ruda Śląska/Play Off

01.04.(niedziela),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Gwiazda Ruda Śląska/Play Off

Luty 2012

01.02.(środa)godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dz.Szkół Gimnazjalnych

03.02.(piątek),godz.18.00 X kolejka PALF

04.02.(sobota),godz.15.00 IV kolejka Ligi Sołectw w Futsalu

05.02.(niedziela),godz.13.00 Turniej Zakładów Pracy w Futsalu-zgłoszenia do 31.01.

10.02.(piątek),godz.18.00 XI kolejka PALF

11.02.(sobota),godz.18.00  II Liga Futsalu Red Dragons - Euromaster Głogów

17.02.(piątek),godz.18.00 XII kolejka PALF

18.02.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Pogoń'04 Szczecin

24.02.(piątek),godz.18.00 XIII kolejka PALF

25.02.(sobota),godz.15.00 V kolejka Ligi Sołectw w Futsalu

26.02.(niedziela),godz.10.00 Powiatowa Spartakiada Zimowa Gmin Powiatu Szamotulskiego o Puchar Starosty Szamotulskiego

26.02.(niedziela),godz. 14.00 Otwarty Turniej Old Boy`s w Futsalu

29.02.(środa),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chł.Szkół Gimnazjalnych

Styczeń 2012

07.01.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Gatta Zduńska Wola

08.01.(niedziela),godz.14.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy(program w zakładce

15.01.(niedziela),godz.18.00   Mecz Polska - Belgia w Futsalu

16.01.(poniedziałek), godz.18.00 Mecz Polska - Belgia w Futsalu

20.01.(piątek),godz.18.00 IX kolejka PALF

21.01.(sobota),godz.10.00 Miś "Dzień Babci"

22.01.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołectw w Futsalu

26.01.(czwartek),godz.9.00 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chł. Szkół  Ponadgimnazjalnych

27.01.(piątek),godz.17.00 Ekstraklasa Futsalu Akademia FC - TPH Polkowice

27.01.(piątek),godz.19.00 VIII  kolejka PALF (zaległa kolejka z 13.01.2012r)

28.01.(sobota),godz.10.00 Turniej Wyzwolenia w Halowej Piłce Nożnej Seniorów/Sokół

29.01.(niedziela),godz.16.00 Spinning Maraton-prowadząca Agnieszka Andrzejewska, wpisowe 20 zł -  zgłoszenia do 27.01.(piątek) pod nr 501 845 324

Grudzień 2011

02.12.(piątek),godz.18.00 V kolejka PALF

03.12.(sobota),godz.10.00 Mikołajkowy Turniej Sokoła

04.12.(niedziela),godz.10.00 Turniej Memoriałowy Dziadka w halowej piłce nożnej seniorów

09.12.(piątek),godz.18.00 VI kolejka PALF

10.12.(sobota),godz.16.00 II Liga Futsalu Red Dragons-Calcio Cosinus Łódź

10.12.(sobota),godz.16.00 Spinning Maraton - prowadząca Agnieszka Andrzejewska

11.12.(niedziela),godz.14.00 Jarmark Bożonarodzeniowy

16.12.(piątek),godz.18.00 VII kolejka PALF

17.12.(sobota),godz.10.00 Ogólnopolski Turniej Rugby na Wózkach - Eliminacje

17.12.(sobota),godz.16.00 Otwarte Mistrzostwa Pniew w Tenisie Stołowym (zgłoszenia do piątku-16.12.)

18.12.(niedziela),godz.11.00 Ogólnopolski Turniej Rugby na Wózkach - Finały

18.00.(niedziela),godz.15.00 Liga Sołectw w Futsalu

Listopad 2011

04.11.(piątek),godz.18.00 I kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

05.11.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Rekord B.Biała

06.11.(niedziela),godz.10.00  Liga Zachodnia Rugby na Wózkach

10.11.(czwartek),godz.19.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Marwit Toruń

11.11.(piątek),godz.09.30 Turniej Eliminacyjny do Finału Pucharu Polski w Futsalu U-20

11.11.(piątek),godz.18.00 II Kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

12.11.(sobota),godz.18.00 Eliminacje Pucharu Polski: Red Dragons -Pogoń 04 Szczecin

18.11.(piątek),godz.18.00 III kolejka PALF

19.11.(sobota),godz.16.00 II Liga Futsalu: Red Dragons-Akademia Sportu Sieradz

20.11.(niedziela),godz.10.00 Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn

20.11.(niedziela),godz.15.00 Liga Sołectw w Futsalu

25.11.(piątek),godz.18.00 IV Kolejka PALF

26.11.(sobota),godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademmia FC-Gwiazda Ruda Śląska

27.11.(niedziela),godz.17.00 II Liga Futsalu: Red Dragons Pniewy-KS Mosina

Październik 2011

01.10.(sobota),godz.16.00 Grand Prix Sołectw na Orliku

02.10.(niedziela), godz.14.00 I Bieg Papieski Ulicami Pniew

08.10.(sobota), godz. 18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC-GKS Tychy

22.10.(sobota),godz. 18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy - Clearex    Chorzów

23.10.(niedziela),godz. 11.00 Turniej Siatkówki Mężczyzn

Wrzesień 2011:

03.09.(sobota), godz. 12.00 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Futsalu

04.09.(niedziela), godz.10.00 II Edycja Ligi Zachodniej w Rugby na Wózkach

07.09.(środa), godz. 16.30 Turniej na Orliku chłopców 12-13 lat o Puchar Premiera -                                                      eliminacje gminne
10.09.(sobota), godz. 14.00 Otwarte zawody spinaczkowe na ściance - szkoły                    
podstawowe,  gimnazjum, OPEN

11.09.(niedziela), godz.09.00 -wyjazd kibiców do Brzegu na Super Puchar w Futsalu

17.09.(sobota), godz.10.00 - 20.00 Warsztaty Taneczne - Duża Sala Gimnastyczna

18.09.(niedziela), godz. 15.00 - Grand Prix Sołectw na Orliku

25.09.(niedziela), godz. 12.00 - Finał Rekordów Orlika

 

Sierpień:

07.08.(niedziela),15.00 Turniej Siatkówki Plażowej
16.00 Turniej Streetballa

21.08.(niedziela),godz.15.00 Grand Prix Sołectw w Piłce Nożnej na Orliku

Każda środa o godz. 16.30 turnieje piłkarskie dla chłopców szkół podstawowych

Lipiec:

02.07.(sobota),   godz.11.00 Otwarcie trasy rowerowej w Księżych Górach

03.07.(niedziela),godz.15.00 Siatkówka Plażowa w Łazienkach
godz.15.00 Grand Prix Sołectw w Piłce Nożnej - ORLIK

10.07.(niedziela),godz.15.00 Grand Prix Amatorów w Piłce NOżnej - ORLIK

24.07.(niedziela),godz.15.00 Siatkówka Plażowa - Łazienki

Plan wakacji dla dzieci i młodzieży

Czerwiec :

05.06.(niedziela),godz.14.00 - Otwarty Turniej Streetballa na Orliku

06.06.(poniedziałek),godz.10.00 - Biegi uliczne - Konińska-Okrężna-Stadion Miejski

11.06.(sobota), godz. 10.00 - Turniej Minikosza Chłopców

12.06.(niedziela),godz. 15.00 - Letni Turniej Grand Prix w Piłce Nożnej na Orliku

19.06.(niedziela),godz.15.00 - Turniej Piłki Nożnej Sołectw  -Orlik

26.06.(niedziela),godz. 15.00 - Turniej Piłki Nożnej  Szkół Podstawowych

Maj :

30.04.(sobota), godz.18.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Boruta Zgierz

02.05.(poniedziałek),godz.15.30 Turniej Halowej Piki Nożnej OSP

03.05.(wtorek),godz.13.30 – Otwarty Turniej Siatkówki Mieszanej na Orliku (3K+3M)

03.05.(wtorek),godz.13.30 – Turniej Piłki Nożnej na Orliku – Gimnazjum (5+1)

14.05.(sobota),godz.10.00 – Turniej Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej

14.05.(sobota),godz.18.00 - Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy-Pogoń Szczecin

15.05.(niedziela),godz.14.00 – Zakładowy Turniej Siatkówki Mieszanej (K+M)

22.05.(niedziela),godz.13.30 – Turniej Piłkarski Szkół Podstawowych na Orliku

27.05.(piątek),godz.18.00 Koncert z okazji 60-lecie Firmy Postęp

29.05.(niedziela),godz.13.00 Turniej Zakładów Pracy w Piłce Nożnej na Orliku

Kwiecień:
01.04.(piątek),godz.18.00 Ostatnia kolejka PLAF w Futsalu

02.04.(sobota),godz.09.00 Harcerska Liga w Halowej Piłce Nożnej

02.04.(sobota),godz.18.00 Ekstraklasa Futsalu Akademia FC Pniewy vs TPH Polkowice

03.04.(niedziela),godz.14.00 Oficjalne zakończenie PALF Mecz Zakończenia: Zwyciężca Ligi/

Reprezentacja Ligi vs Akademia FC Pniewy

03.04.(niedziela),godz.17.00 II Liga Ftsalu Red Dragons vs Kadet FC Poznań

09.04.(niedziela),godz.15.00 Festiwal Brek Dance

17.04.(nedziela),godz. 13.30 Otwarty Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na ORLIKU

30.04.(sobota),godz.18.00 Akademia FC Pniewy vs Boruta Zgierz

Marzec 2011

04.03.(piątek),godz.18.00 - XI kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

05.03.(sobota),godz.18.00  Ekstraklasa Futsalu Akademia FC Pniewy - Rekord Bielsko Biała

06.03.(niedziela), godz.10.00 Rozgrywki Zachodniopomorskiej Ligi Rugby na Wózkach

11.03.(piątek),godz.18.00 XII Kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

12.03.(sobota),godz.10.00 Turniej Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

13.03.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołectw w Futsalu - zakończenie rozgrywek

18.03.(piątek),godz.XIII Kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

19.03.(sobota),godz.10.00 Turniej Pracowników Firmy MAN w Halowej Piłce Nożnej

20.03.(niedziela),godz. 14.00 Otwarty Turniej Old Boy`s w Futsalu

25.03.(piątek), godz.10.00 Dzień Patrona Gimnazjum

26.03.(sobota),godz.10.00 Turniej Minikoszykówki Chłopców

27.03.(niedziela),godz.14.00 Turniej Zakładów Pracy w Siatkówce Mieszanej (K+M)

01.04.(piątek),godz.18.00 Ostatnia kolejka PALF w Futsalu


Luty 2011 (zajęcia w ferie dla dzieci i młodzieży podane zostaną w oddzielnym harmonogramie)

04.02.(piątek), godz.18.00 VIII Kolejka Pniewskiej Ligi Futsalu

05.02.(sobota), godz.15.00 Otwarty Turniej Siatkówki Mężczyzn

06.02.(niedziela),godz.16.00 Ekstraklasa Futsalu-Akademia FC-Red Devils Chojnice

11.02.(piątek), godz.18.30 Liga Sołecka w Futsalu

18.02.(piątek), godz.18.00 IX Kolejka Pniewskiej Ligi Futsalu

19.02.(sobota), godz.15.00 Liga Sołecka w Futsalu

20.02.(niedziela),godz.10.00 Mistrzostwa Polski U-18 w Futsalu (turniej eliminacyjny)

25.02.(piątek),godz.18.00 X Kolejka Pniewskiej Ligi Futsalu

26.02.(sobota),godz.10.00 Turniej Siatkówki Nadleśnictw

26.02.(sobota),godz.16.00 II Liga Futsalu Red Dragons Pniewy-Unisław Team Unisław

27.02.(niedziela), godz.13.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy

Styczeń 2011

02.01.(niedziela),godz.14.00 Liga Sołectw w Futsalu V kolejka

07.01.(piątek), godz. 18.00 Amatorska Ligs Futsalu VI kolejka

08.01.(sobota), godz. 18.00 Ekstraklasa Futsalu Akademia-Clearex Chorzów

09.01.(niedziela),godz.14.30 XIX Finał WOŚP w Pniewach

14.01.(piątek),godz.19.00 Liga Old Boy`s w Futsalu

15.01.(sobota),godz.14.45 Liga Sołectw VI kolejka

21.01.(piątek),godz.18.00 Amatorska Liga Futsalu VII kolejka

22.01.(sobota),godz.10.00 Dzień Babci Przedszkola MIŚ

22.01.(sobota),godz.17.00 II Liga Futsalu

23.01.(niedziela),godz.10.00 Halowy Turniej Piłi Nożnej z okazji Wyzwolenia Pniew- Sokół Pniewy

29.01.(sobota), godz. 10.00 Bal dla Dzieci Przedszkola MIŚ

30.01.(niedziela),godz.10.00 Mistrzostwa Polski w Futsalu U-18

Grudzień


03.12.(piątek),godz.10.00 Finał Rejonu w Piłce Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych

03.12.(piątek),godz.19.00 I kolejka Ligi Old Boy`s w Futsalu

04.12.(sobota),godz.09.00 Halowy Turniekj Piłki Nożnej pamięci Dziadka Prętkiego - Orlicy/Młodzicy

05.12.(niedziela),godz.09.00 Halowy Turniekj Piłki Nożnej pamięci Dziadka Prętkiego -Trampkarze

05.12.(niedziela),godz.17.00 Mecz o Mistrzostwo II Ligi Red Dragons Pniewy - Akademia Sportu Sieradz

10.12.(piątek),godz.15.00 Gimliga Siatkówki Dziewcząt Gimnazjów

10.12.(piątek),godz.18.00 Pniewska Amatorska Liga Futsalu - 4 kolejka

11.12.(sobota),godz.11.00 Turniej Nadleśnictw w Siatkówce Mężczyzn

12.12.(niedziela),godz.14.00 4 kolejka Ligi Sołectw w Futsalu

17.12.(piątek),godz.16.30-17.30 - Rugby na wózkach

17.12.(piątek),godz.18.00 Pniewska Amatorska Liga Futsalu - 5 kolejka

18.12.(sobota),godz. 10.00-16.00 - Ruby na wózkach

18.12.(sobota),godz.17.00 2 kolejka Ligi Old Boy`s w Futsalu

19.12.(niedziela),godz.10.00.-13.00 Rugby na wózkach

19.12.(niedziela),godz.17.00 Mecz o mistrzostwo II Ligi Futsalu Red Dragons Pniewy - UKS Kadet Poznań

29.X piątek 18.00 - I runda Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

30.X sobota 20.00 - Koncert Grupy Operacyjnej - organizator OSP Pniewy

31.X niedziela 14.00 Mecz Ekstraklasy Futsalu Akademia FC Pniewy - Gwiazda Nowa Ruda

Listopad 2010

06.11.(sobota), godz.19.00 - Alexanderplatz - przedstawienie Polskiego Teatru Tańca

10.11.(środa),godz.15.00 - Przedstawienie Patriotyczne Stowarzyszenia Pomocna Dłoń

12.11.(piątek),godz.18.00 - II kolejka Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

13.11.(sobota),godz.18.00 -Ekstraklasa Futsalu  Akademia Futsal Club Pniewy - GKS Jachym Tychy

14.11.(niedziela),godz.14.00 - Liga Sołecka w Futsalu

19.11.(piątek),godz.17.00 - Podsumowanie Przeglądu Liro Ty Moja - Koncert Wolnej Grupy Bukowina

20.11.(sobota),godz.15.00 - Liga Sołecka w Futsalu

26.11.(piątek),godz.18.00 - III Kolejka PALF

28.11.(sobota),godz.14.00 - Liga Sołecka w Futsalu

 

Zmieniony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 12:58
 

you are here: Home Harmonogramy