Tabela Ligi 2018/2019

Drużyna
Bramki Punkty
1 Buszewo 24 - 1 6
2 Lubocześnica 23 - 1 6
3 Zamorze 8 - 3 4
4 Zajączkowo 12 - 10 4
5 Koninek 5 - 7 1
6 Nojewo 6 - 18 1
7 Turowo 3 - 17 0
8 Buszewko 1 - 25 0

Najbliższe mecze Ligi

25-11-2018 15:00
Zamorze - Lubocześnica
25-11-2018 15:50
Koninek - Nojewo
25-11-2018 16:40
Turowo - Buszewo
25-11-2018 17:30
Zajączkowo - Buszewko
15-12-2018 15:00
Nojewo - Zamorze

 

 

Mistrzostwa LA Szkół Podstawowych na Orliku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 czerwca 2018 11:44

W dniu 11 czerwca br rozegrane zostały na Orliku VII Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych.
W zawodach organizowanych przez OSIR Pniewy i UKS Pniewiak od lat rywalizują reprezentacje szkół z Posadowa, Chełmna i Pniew.
Młodzi lekkoatleci konfrontowali swe umiejętności na dystansach biegowych – 60m, 300m, 600m i 1000m oraz w konkurencjach technicznych- rzut piłeczką palantową i w skoku w dal.

Wyniki w poszczególnych konkurencji:

60m dziewczęta:
1m Karolina Przekop (SP Chełmno) - 0:09:62s
2m Marta Karzyńska(SP Pniewy) - 0:10:18s
3m Karolina Niezbecka (SP Pniewy) – 0:10:50

60m chłopcy:
1m Stanisław Kozubowski (SP Pniewy) – 0:09:29s
2m Dawid Graś (SP Posadowo) – 0:09:54s
3m Krzysztof Straśko (SP Pniewy) – 0:09:78s

300m dziewczęta:
1m Zuzanna Jankowiak (SP Chełmno) – 0:54:88s
2m Majka Chojnacka (SP Posadowo) – 0:56:60s
3m Julia Kania (SP Pniewy) – 0:58:36s

300m chłopcy:
1m Jakub Markiewicz (SP Pniewy) - 0:49:21s
2m Miłosz Paul (SP Pniewy) – 0:50:94s
3m Borys Baron (SP Posadowo) – 0:52:42s

600m dziewczęta
1m Karina Hojan (SP Chełmno) – 02:11:49
2m Zuzanna Puk (SP Posadowo) – 02:11:96
3m Sandra Dolna (SP Chełmno) – 02:16:79

1000m chłopcy
1m Łukasz Wojciechowski (SP Posadowo) – 04:02:72
2m Oskar Kapela (SP Chełmno) – 04:04:83
3m Błożej Nawrot (SP Posadowo) – 04:10:47

Sztafeta 4x100m – dziewczęta
1m SP Chełmno – 01:03:43
2m SP Pniewy – 01:05:30
3m SP Posadowo – 01:19:88

Sztafeta 4x100m – chłopcy
1m SP Pniewy – 01:00:51
2m SP Posadowo – 01:04:76
3m SP Chełmno – 01:05:01

Skok w dal – dziewczęta
1m Karolina Przekop (SP Chełmno) – 4,55m
2m Aleksandra Makowska (SP Pniewy) – 3,80m
3m Sandra Dolna (SP Chełmno) – 3,72m

Skok w dal – chłopcy
1m Stanisław Kozubowski (SP Pniewy) – 4,30m
2m Krzysztof Straśko (SP Pniewy) – 4,05m
3m Łukasz Roguszka (SP Pniewy) – 4,00m

Rzut piłeczką palantową
1m Sandra Mrowińska (SP Pniewy) – 32,50m
2m Zuzanna Puk (SP Posadowo) – 25,30m
Klaudia Wieczorek (SP Chełmno) – 30,70m

Rzut piłeczką palantową – chłopcy
1m Gabriel Feliksiak (SP Chełmno) – 39,00m
2m OskarKapela (SP Chełmno) – 38,80m
3m Mieszko Kapłon (SP Pniewy) – 37,10m

 

you are here: Home