2 marca 2011

Balian z Poznania najlepszy w Zachodniej Lidze Rugby na Wózkach

Wyniki I Turnieju Zachodniej Ligi Rugby na Wózkach

9:00-10:30

Balian-Gorzów

79-6

10:30-12:00

Poznań-Bydgoszcz

49-40

12:00-13:30

Polkowice-Szczecin

53-32

13:30-15:00

Balian-Bydgoszcz

72-27

15:00-16:30

Polkowice-Gorzów

47-19

16:30-18:00

Poznań-Szczecin

28-21

23 lutego 2011

SANO zwycięzcą VI Turnieju Zakładów Pracy w Futsalu


VI Turniej Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy przeszedł do historii.
Zwycięzcą okazała się reprezentacja Firmy SANO. Drugie miejsce zajęło Nadleśnictwo Pniewy, trzecie Postęp sp z o.o., a czwarte GRAEB-Przedsięborstwo Drogowe.

Wyniki VI Turnieju

Regulamin ze zgłoszeniem

22 lutego 2011

Turniej Tymbarka U-10 w piłce nożnej

 

 

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

(więcej…)

18 lutego 2011

Terminarz II rundy PALF w futsalu

Termianrz rundy rewanżowej PLF

 

Kolejka VIII
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
1 04.02.2011 18.00 NO NAME KANCELARIA 1:4
2 04.02.2011 18.50 OSIEDLE IW-MET 7:1
3 04.02.2011 19.40 DELUXE TEAM PAKA 2:7
4 04.02.2011 20.30 TURBO FIRMA MALAK 4:3
Kolejka IX
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
5 18.02.2011 18.00 IW-MET NO NAME 3:4 (1:2)
6 18.02.2011 18.50 PAKA KANCELARIA 0:4 (0:2)
7 18.02.2011 19.40 FIRMA MALAK OSIEDLE 3:6 (2:3)
8 18.02.2011 20.30 TURBO DELUXE TEAM 3:4 (2:2)
Kolejka X
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
9 25.02.2011 18.00 OSIEDLE DELUX-TEAM 5:0 (1:0)
10 25.02.2011 18.50 IW-MET FIRMA MALAK 3:2 (2:1)
11 25.02.2011 19.40 KANCELARIA TURBO 2:0 (2:0)
12 25.02.2011 20.30 NO NAME PAKA 1:1 (0:1)
Kolejka XI
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
13 04.03.2011 18.00 TURBO PAKA 7:3(2:0)
14 04.03.2011 18.50 FIRMA MALAK NO NAME 3:2(2:1)
15 04.03.2011 19.40 DELUXE TEAM IW-MET 5:4(3:2)
16 04.03.2011 20.30 OSIEDLE KANCELARIA 4:2(1:1)
Kolejka XII
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
17 11.03.2011 18.00 IW-MET KANCELARIA 2:3(1:0)
18 11.03.2011 18.50 FIRMA MALAK DELUXE TEAM 5:3(2:1)
19 11.03.2011 19.40 PAKA OSIEDLE 3:3(0:1)
20 11.03.2011 20.30 NO NAME TURBO 2:4(1:2)
Kolejka XIII
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
21 18.03.2011 18.00 DELUXE TEAM NO NAME
22 18.03.2011 18.50 OSIEDLE TURBO
23 18.03.2011 19.40 KANCELARIA FIRMA MALAK
24 18.03.2011 20.30 IW-MET PAKA
Kolejka XIV
l.p Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
25 01.04.2011 18.00 TURBO IW-MET
26 01.04.2011 18.50 DELUXE TEAM KANCELARIA
27 01.04.2011 19.40 NO NAME OSIEDLE
28 01.04.2011 20.30 FIRMA MALAK PAKA
17 lutego 2011

Orlik zimą

Zima nie odpuszcza. Mimo to chętnych do korzystania z Orlika nie brakuje.

Trening ….

…ambitnych