Red Dragons Jr-Turbo Dymomeni(4:2)4:2
Młoda Wataha-Postęp(2:1)2:2
Henr Elektronarzędzia-Osiedle Benefit(1:1)1:2
Banici-Restauracja Zacisze(0:2)5:3
De Luxe-Man Związek Zawodowy(1:1)2:3
FC HC – Koagra(0:0)1:1
Red Dragons Jr-Turbo Dymomeni(4:2)4:2
Młoda Wataha-Postęp(2:1)2:2
Henr Elektronarzędzia-Osiedle Benefit(1:1)1:2
Banici-Restauracja Zacisze(0:2)5:3
De Luxe-Man Związek Zawodowy(1:1)2:3
FC HC – Koagra(0:0)1:1
Gość | Gospodarz | Wynik | Pkt | ||
RED DRAGONS JR | HENR ELEKTRONARZĘDZIA | 3 | 1 | 3 | 0 |
RESTAURACJA ZACISZE | WATAHA | 4 | 2 | 3 | 0 |
MAN ZWIĄZEK | KOAGRA | 2 | 0 | 3 | 0 |
TURBO DYMOMENI | BANICI | 2 | 2 | 1 | 1 |
OSIEDLE | DE LUXE | 4 | 0 | 3 | 0 |
NO NAME | FC HC | 0 | 4 | 0 | 3 |
RED DRAGONS JR | POSTĘP | 3 | 1 | 3 | 0 |
Po zwycięstwie w zaległym spotkaniu z Postępem, Red Dragons Jr wysunął się na czoło tabeli PALF.
Młode Smoki mają już 5 punktów przewagi nad drugim Turbo i 13 nad trzecimi Restauratorami.
W niedzielę-10.02. młodzież z Red Dragons rozegrała awansem mecz 21 kolejki ze Związkowcami z Man`a. Młode Smoki pokonały Związkowców 5:3 – mają już na swym koncie 46 pkt.
Terminarz rundy rewanżowej
Wyniki I rundy
Liga sołecka – V kolejka
Turowo – Buszewo 2 : 5 / do przerwy 1 : 2
Buszewko – Zamorze 3 : 4 / do przerwy 1 : 3
Chełmno – Kikowo 2 : 1 / do przerwy 2 : 1
Lubocześnica – Konin 13 : 0 / do przerwy 7 : 0
Chełminko – Psarskie 1 : 3 / do przerwy 0 : 2
Henr Elektronarzędzia – Turbo (1:4) 3:8
DeLuxe – Red Dragons Junior (0:3) 1:7
FC HC – Postęp (1:0) 1:1
Koagra – Osiedle (2:0) 5:0
No Name – Man Związek (1:2) 2:5
Kryzys Elektronarzędzi, wysoka wygrana najmłodszej już teraz ekipy naszej ligi,wygrana Związkowców w meczu z rażąco nieskutecznym No Name,wzrost przewagi punktowej Turbo i Młodych Smoków nad resztą stawki oraz walka w sportowej atmosferze.Tak podsumować można zmagania 10 drużyn w XVI kolejce (nie grali Banici i Młoda Wataha; pauzowała Restauracja Zacisze).
W XVI kolejce nie zagrają za kartki:
Łukasz Kowalczuk (Koagra).
Przemysław Nowaczyk (De Luxe)
Od dwóch kolejnych spotkań swojej drużyny odsuniety będzie Piotr Stanisławski (Banici)-kumulacja 3 żółtych kartek i jednej czerwonej.
Henr Elektronarzędzia-Banici (0:5)3:7
Red Dragons Jr.-Koagra (0:0) 1:0
Turbo Dymomeni-De Luxe (3:2)5:3
Restauracja Zacisze-FC HC (1:0)2:1
Osiedle Benefit-No Name (2:0) 3:1
Postęp-Man Związek Zawodowy (0:0)2:1
Banici-Młoda Wataha (0:1)0:7
Ranga | Drużyny | Wygrane | Zremisowane | Przegrane | Różnica | Różnica goli | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCA Spacerowa | 10 | 0 | 2 | 85 - 46 | 39 | 30 |
2 | Ekologi Team | 10 | 0 | 2 | 65 - 31 | 34 | 30 |
3 | Biedronka DC83 | 8 | 1 | 3 | 58 - 52 | 6 | 25 |
4 | FC Kopacze Kwilcz | 6 | 0 | 6 | 66 - 53 | 13 | 18 |
5 | Red Meat Pniewy | 4 | 1 | 7 | 50 - 51 | -1 | 13 |
6 | Karl Knauer Poland | 3 | 0 | 9 | 38 - 61 | -23 | 9 |
7 | AVK Team | 0 | 0 | 12 | 17 - 85 | -68 | 0 |