Kolejny raz okazało się ,że koniec świata jest „świętem ruchomym”.Tak więc X kolejka PALF rozegrana została zgodnie z terminarzem.
Koagra-No Name (1:0) 3:2
FC HC – Osiedle (0:0) 0:2
De Luxe – Postep (1:0) 1:1
Man Związek – Banici (1:3) 2:5
Henr Elektronarzędzia – Restauracja Zacisze (3:2) 5:5
Młoda Wataha – Turbo 3:5
Terminarz I rundy / wyniki
Terminarz rundy rewanżowej
Chełmno – Chełminko walkower o : 5
nieprawniony zawodnik w składzie drużyny z Chełmna
Kikowo – Zamorze 1 : 7 / do przerwy 1 : 2
Turowo – Psarskie 2 : 1 / do przerwy 1 : 1
Konin – Buszewo 1 : 7 / do przerwy 0 : 2
Lubocześnica – Buszewko 8 : 2 / do przerwy 3 : 1
W tabeli po 3 kolejkach trzy drużyny – Lubocześnica, Buszewo, Turowo mają 9 punktów.
W piątkowe przedpołudnie 07.12, br odbyło się w Auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach podsumowanie współzawodnictwa sportowo-turystycznego gmin powiatu szamotulskiego w roku 2012.
Gmina Pniewy uplasowała się na drugim miejscu z dorobkiem 555pkt, tracąc do reprezentacji Gminy Szamotuły (pierwsze miejsce) 105pkt.
Reprezentanci naszej gminy zajmowali pierwsze miejsca w spartakiadzie letniej,mistrzostwach powiatu w piłce nożnej,w olimpiadzie wiedzy turystyczno-krajoznawczej,marszach na orintację, w turnieju piłkarskim Piłkarska Kadra Czeka.
Także w finale wojewódzkim reprezentaci Pniew zajmowali wysokie lokaty, zdobywajac punkty dla powiatu szamotulskiego.
Na uwagę zasługują Mateusz Duda,Marcin Grocholewski, Konrad Konopacki (Gimnazjum Pniewy) – w marszch na orientację, Patryk Janasik oraz Kamil Skrzypczak (Gimnazjum Pniewy)- strzały na bramkę.
Z kolei w wieloboju rodzinnym spartakiady wojewódzkiej rodzina Szymkowiaków ( Katarzyna,Piotr,Miłosz) zajęła II miejsce.
Red Dragons Jr-Turbo Dymomeni 4:0 (3:0)
Postęp – Młoda Wataha 3:3 (1:2)
Henr Elektronarzędzia-Osiedle Benefit 6:4(3:2)
Restauracja Zacisze-Banici 1:7 (1:4)
Man Związek Zawodowy-De Luxe 6:2(3:0)
Koagra – FC HC 4:2(3:1)
Ranga | Drużyny | Wygrane | Zremisowane | Przegrane | Różnica | Różnica goli | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCA Spacerowa | 10 | 0 | 2 | 85 - 46 | 39 | 30 |
2 | Ekologi Team | 10 | 0 | 2 | 65 - 31 | 34 | 30 |
3 | Biedronka DC83 | 8 | 1 | 3 | 58 - 52 | 6 | 25 |
4 | FC Kopacze Kwilcz | 6 | 0 | 6 | 66 - 53 | 13 | 18 |
5 | Red Meat Pniewy | 4 | 1 | 7 | 50 - 51 | -1 | 13 |
6 | Karl Knauer Poland | 3 | 0 | 9 | 38 - 61 | -23 | 9 |
7 | AVK Team | 0 | 0 | 12 | 17 - 85 | -68 | 0 |