15 grudnia 2011

Podsumowanie współzawodnictwa gmin powiatu szamotulskiego

15.12.br w Szamotułach odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowo-turystycznego gmin powiatu szamotulskiego w roku 2011.
Gmina Pniewy uplasowała się na III miejscu zdobywając 560 pkt w łącznej klasyfikacji.
Na uwagę zasługuje fakt,że reprezentanci pniewskiego gimnazjum pod opieką p. Jolanty Woropaj wygrali etap powiatowy Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej, a w finale wojewódzkim zajęli IV miejsce.
W pozostałych konkurencjach naszą gminę reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół,Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, dorośli, którzy pierwsze miejsca zdobywali także w Letniej Spartakiadzie,w Marszach na Orientację,w Turnieju Piłkarska Kadra Czeka
Poza okazałym pucharem za zdobycie III miejsca, Gminie Pniewy przypadła nagroda rzeczowa w sprzęcie sportowym o wartości 1.000 zł , który został przydzielony startującym szkołom.

Na zdjęciu zwycięzcy etapu powiatowego i laureaci finału Wojewódzkiego Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej : Mateusz Duda,Marcin Grocholewski,Konrad Konopacki, opiekunka Jolanta Woropaj.

 

15.12.br w Szamotułach odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowo-turystycznego gmin powiatu szamotulskiego w roku 2011.
Gmina Pniewy uplasowała się na III miejscu zdobywając 560 pkt w łącznej klasyfikacji.
Na uwagę zasługuje fakt,że reprezentanci pniewskiego gimnazjum pod opieką p. Jolanty Woropaj wygrali etap powiatowy Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej, a w finale wojewódzkim zajęli IV miejsce.
W pozostałych konkurencjach naszą gminę reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół,Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, dorośli, którzy pierwsze miejsca zdobywali także w Letniej Spartakiadzie,w Marszach na Orientację,w Turnieju Piłkarska Kadra Czeka.
Poza okazałym pucharem za zdobycie III miejsca, Gminie Pniewy przypadła nagroda rzeczowa w sprzęcie sportowym o wartości 1.000 zł , który został przydzielony startującym szkołom.

 

Na zdjęciu zwycięzcy etapu powiatowego i laureaci finału Wojewódzkiego Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej : Mateusz Duda,Marcin Grocholewski,Konrad Konopacki, opiekunka Jolanta Woropaj.