DeLuxe – Red Dragons Junior (0:3) 1:7
FC HC – Postęp (1:0) 1:1
Koagra – Osiedle (2:0) 5:0
No Name – Man Związek (1:2) 2:5

Kryzys Elektronarzędzi, wysoka wygrana najmłodszej już teraz ekipy naszej ligi,wygrana Związkowców w meczu z rażąco nieskutecznym No Name,wzrost przewagi punktowej Turbo i Młodych Smoków nad resztą stawki  oraz walka w sportowej atmosferze.Tak podsumować można zmagania 10 drużyn w XVI kolejce (nie grali Banici i Młoda Wataha; pauzowała Restauracja Zacisze).

ale zawiodła skuteczność.
Potem na boisku dominowali pniewianie, którzy wysoko wygrali ten mecz.

Dominacja Red Dragons Junior była bezdyskusyjna, drużyna w której najstarszy zawodnik ma 19 lat,
zagrała imponująco.
De Luxe ograniczył się w tym pojedynku do obrony a sytuacji do zdobycia gola miał niewiele.
W końcówce tego pojedynku honorowe trafienie zaliczył Jakub Magdziak ustalając rezultat tego meczu.

Równo z syreną kończącą pierwszą połowę Rafał Puk zapewnił prowadzenie dla FC HC. Zapowiadała się tym samym niespodzianka w tym pojedynku.
Po zmianie stron było bardzo nerwowo i chaotycznie. W końcówce Norbert Szymczak doprowadził do remisu egzekwując przedłużony rzut karny.

Szybko objęte prowadzenie przez Koagrę, z rzutu karnego niejako „ustawiło” to spotkanie.Osiedle próbowało odrobić straty, ale dobra gra obronna Koagry i szybkie kontrataki skutecznie temu zapobiegały. Do przerwy na tablicy widniał rezultat 2:0. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie a kolejne gole zdobywała Koagra. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się wynikiem 5:0.