28 kwietnia 2015

VII Wielobój Sprawnościowy Klas I-III

Po raz VII w hali sportowo-widowiskowej  odbył się wielobój sprawnościowy klas I-III, organizowany przez OSIR Pniewy i SP Pniewy. Poza reprezentacjami szkół podstawowych z nasze gminy, gościliśmy ekipę SP z Posadowa-Gmina Lwówek.
Organizatorzy przygotowali dla młodych adeptów sportu 7 konkurencji sprawnościowych.
Najsprawniejszą drużyną w tym roku okazała się ekipa Pniewy II z dorobkiem 37pkt, za nią uplasowały się Pniewy I – 31 pkt. Dalsze miejsca zajęły odpowiednio reprezentacje Nojewa – 28pkt, Chełmna 24pkt i Posadowa 20 pkt.

Po raz VII w hali sportowo-widowiskowej  odbył się wielobój sprawnościowy klas I-III, organizowany przez OSIR Pniewy i SP Pniewy. Poza reprezentacjami szkół podstawowych z nasze gminy, gościliśmy ekipę SP z Posadowa-Gmina Lwówek.
Organizatorzy przygotowali dla młodych adeptów sportu 7 konkurencji sprawnościowych.
Najsprawniejszą drużyną w tym roku okazała się ekipa Pniewy II z dorobkiem 37pkt, za nią uplasowały się Pniewy I – 31 pkt. Dalsze miejsca zajęły odpowiednio reprezentacje Nojewa – 28pkt, Chełmna 24pkt i Posadowa 20 pkt.