5 lipca 2018

V Triathlon Pniewy przeszedł do historii

Mamy nadzieję,że sprostaliśmy oczekiwaniom zawodniczek i zawodników, a utrudnienia w ruchu nie stanowiły zbyt dużego problemu dla mieszkańców naszego miasta. Nie można byłoby zorganizować takiego przedsięwzięcia, gdyby nie zaangażowanie naszych partnerów.

Mamy nadzieję,że sprostaliśmy oczekiwaniom zawodniczek i zawodników, a utrudnienia w ruchu nie stanowiły zbyt dużego problemu dla mieszkańców naszego miasta. Nie można byłoby zorganizować takiego przedsięwzięcia, gdyby nie zaangażowanie naszych partnerów. Stąd ogromne podziękowania dla: 1) Postęp Pniewy sp. z o.o. 2 Run Centre Maciej Czaja 3) Primawika 4) Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. 5) Zmierz – Nie – Szacuj 6) Stowarzyszenie Rowerzystów Odjechani Team Pniewy 7) Paweł Hoły – INEA 8) ZM-G OSP i OSP Pniewy OSIR Pniewy i Foxter Sport Plus Wszystkim tym,którzy chcą powrócić wspomnieniami do niedzielnych zmagań multisportowców, na profilu facebookowym OSIR Pniewy przedstawiamy kolejną galerią zdjęć autorstwa Anny Grzesiak i Joanny Stefaniak.