13 października 2019

Amatorzy celuloidowej piłeczki sprawdzali swoje umiejętności

W niedzielne popołudnie amatorzy tenisa stołowego mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności u progu sezonu.
Niestety absencja pniewian sprawiła,że barw naszej gminy bronił tylko p. Henryk Lisiński.
Wśród stawki 7 zawodników, którzy zjawili się w hali pniewskiego OSiR`u, niepokonanym okazał się Szymon Poturnicki z Trzciela, który w ostatnim meczu pokonał Szymona Kosickiego z Nowego Tomyśla (drugie miejsce). Trzecie miejsce przypadło Maurycemu Halaszawi z Lewic.
Kolejne miejsca zajęłi:
IV Marek Nawrocki (Poznań)
V Lech Krzyżaniak (Wronki)
VI Krzysztof Weimann (Miedzichowo)
VII Henryk Lisiński (Pniewy)

 

W niedzielne popołudnie amatorzy tenisa stołowego mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności u progu sezonu.
Niestety absencja pniewian sprawiła,że barw naszej gminy bronił tylko p. Henryk Lisiński.
Wśród stawki 7 zawodników, którzy zjawili się w hali pniewskiego OSiR`u, niepokonanym okazał się Szymon Poturnicki z Trzciela, który w ostatnim meczu pokonał Szymona Kosickiego z Nowego Tomyśla (drugie miejsce). Trzecie miejsce przypadło Maurycemu Halaszawi z Lewic.
Kolejne miejsca zajęłi:
IV Marek Nawrocki (Poznań)
V Lech Krzyżaniak (Wronki)
VI Krzysztof Weimann (Miedzichowo)
VII Henryk Lisiński (Pniewy)